Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szeretnék vele kettesbe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnék vele kettesben is találkozni, milyen programra hívjam el?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hónapokban sikerült megismernem egy nagyon kedves lányt, akivel eddig háromszor találkoztam személyesen. Még mielőtt a kérdésre válaszolnátok, hadd írjak pár mondatot magamról és az egész történetemről. Kezdjük a lényeggel: én már nemsokára 21 éves leszek, de sok szempontból még egyáltalán nem tartom magam igazi felnőttnek. Elsőre egy kicsit zárkózott, nehezebben barátkozó ember vagyok, de ha valakit jobban is megismerek, akkor már teljesen ki tudok nyílni előtte. Barátnőm is igazából csak egyszer volt tavaly nyáron, de vele sem jutott el nagyon komoly szintre a dolog. És akkor a lányról: tudom hogy még csak most lett 15, de légyszi ne ez alapján mondjatok véleményt az egészről. Sokkal érettebb a koránál, jóval értelmesebb egy átlagos fiatal tinilánynál, plusz a legjobb barátnői és a családja is normálisak. Ráadásul sokkal társaságibb ember nálam, mindenkivel kedves és beszélgetős, szóval még jól össze is illenénk adott esetben :)


Most azon gondolkoztam, hogy úgyis jön majd a téli szünet és kitalálok valami jó programot ahova talán eljönne velem. Ezek után hogy ezt így végigolvastátok, tudnátok jó tippeket adni, hova hívjam el? :)



2016. dec. 15. 10:21
 1/2 anonim válasza:

Nekem egy olyan lány van az életemben akivel még beszélni se tudok, mert tátva marad a szám a szépségtől!!


Szerintem ha elviszed moziba az nagyon jó lenne!!

2016. dec. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A szülei nem díjaznák ha megtudnák, hogy egy 21 évessel randizik, de a kérdésre azt ajánlom, hogy üljetek be egy cukrászdába vagy kávézóba és sétáljatok a karácsonyi díszekkel kivilágított városban.
2016. dec. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!