Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hány randi vagy mennyi ideig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány randi vagy mennyi ideig tartó randizás után érdemes megkérdezni a lányt h szeretne-e a barátnőm lenni?

Figyelt kérdés
Nem szeretném,hogy csak randizgassunk hanem tényleg együtt szeretnék vele lenni.Arra gondoltam,hogy majd egyik randink végén megkérdezem,hogy lenne-e a barátnőm.Mikor érdemes ezt megtenni?

2017. ápr. 13. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Legközelebb, amikor találkozol vele. :D
2017. ápr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Majd érezni fogod :)

De 5 randit mindenképpen várj + mindenképpen a csók után :)

2017. ápr. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne kérdezd meg. Vezesd rá. Ha már a csók is megvolt és partner a dolgokban,akkor úgyis érzed szavak nélkül,hogy ő már a barátnőd.
2017. ápr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit ertessz baratnö alatt? :)
2017. ápr. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én igazából azután akartam megcsókolni miután megkérdeztem,hogy lesz-e a barátnőm és ha igent mond akkor.
2017. ápr. 14. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!