Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjam el randira?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam el randira?

Figyelt kérdés

17/F vagyok. Ő 17/N

9. osztályban osztálytársak voltunk, aztán én eljöttem abból a gimnáziumból. Ő kezdeményezett felém, de elég félreérthető volt, ezért azt hittem szórakozik velem, de ennek ellenére is próbáltam viszonozni. Ám akkoriban még szociális szorongásom volt ami teljesen meggátolt.


4 hónapja ismertem fel utólag hogy szeretem. Össze akarom szedni az erőmet és elhívni valahová. Tudom hogy nem lenne közömbös ha valahogy sikerülne elhívnom. De hová, és főleg hogyan? Már nem vagyunk iskolatársak sem. Csak úgy ráírok hogy eljössz velem valahová, vagy mi? Odamegyek a gimnázium elé amikor végez és elhívom?

Hogyan? Konkrétan.



2017. ápr. 13. 19:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hm, érdekes. Sztem írj rá, kezdjetek el beszélgetni kanyarítsd a témát a tali felé, majd kérdezd meg.

Sétálni?

2017. ápr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Csak úgy írjak hogy szia, hogy vagy meg ilyenek? :O Ezt ennél bonyolultabbnak gondoltam...


Gondolom ne 1. beszélgetéskor kérdezzem ezt, nem?

2017. ápr. 13. 22:13
 3/16 A kérdező kommentje:
(az elhívást)
2017. ápr. 13. 22:19
 4/16 Csucsu007 ***** válasza:
Írj rá azzal, hogy rég beszéltetek
2017. ápr. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Csucsu007 ***** válasza:
És ne az első alkalommal
2017. ápr. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban tennéd ha élőben oda mennél hozzá beszélgetnétek kicsit és közben el hívnád valahová. Nem tudom lehet csak én vagyok ennek a híve de én neten soha nem hívnák el egy lányt sehova azt nem tartom elég férfiasnak. Ha bejön egy csaj akkor oda kell elé állni és úgy el mondani.
2017. ápr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Csucsu007 ***** válasza:

4-5-ös vagyok.

De beszélgetést nyugodtan lehet kezdeni facebookon is sztem

2017. ápr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Beszélgetést még lehet kezdeményezni de nehogy már neten hívja el valahova.
2017. ápr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha neten hívod el, akkor úgy a legkönnyebb rávenni magad, ha szépen begépeled a chatbe, és az enteren tartod az ujjad. Szépen átgondolod, akár percekig, és egyszercsak a gondolatmenet közepén hirtelen megnyomod, ilyenkor nem tudod kontrollálni annyira, és utána már száll is az üzenet :D
2017. ápr. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Akkor az lesz hogy chaten indítom a beszélgetést, nyújtom egy darabig, aztán személyesen hívom el.
2017. ápr. 19. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!