Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú aki nagyon szimpat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki nagyon szimpatikus nekem, csak az a gond hogy randin folyton smárolni akar ami engem zavar. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Egesz este smarolni akar, neha fogdos is.Nem olyan aki csak meg akarn d*gni azutan otthagy. Mondtam mar neki h ne siess en de nem értette meg.Én vagyok ilyen furcsa hogy egy randi beszélgetésből, pusziból, jo sok ölelkezesből és PÁR csókbol áll?
2017. ápr. 16. 01:07
 1/2 A kérdező kommentje:
18/L
2017. ápr. 16. 01:07
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha mondtad neki, de nem érdekelte, akkor lehet hogy mégsem olyan ártatlan.

Nem akarom megbélyegezni, csak az olvasottak alapján írom. :)

Mond határozottan, lehet, hogy elnevetted, mert nem akartál ráijeszteni és ezért nem vette komolyan. Ha határozottan megmondod neki az álláspontodat, ráadásul másodszor, akkor megfogja érteni és lelassít hogyha tényleg komolyan gondolja veled. :)

2017. ápr. 16. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!