Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelenthet ha ezt írja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet ha ezt írja nekem, mit akarhat?

Figyelt kérdés
mit jelenthet ha egy lány akivel kavartunk de nem jött össze mert közben visszatért a volt párja,majd nem is beszéltünk 3 hónapig rámír hogy nem akar zavarni csak azt akarja mondani sajnálja hogy nem keresett.Még mindig együtt vannak

2017. febr. 21. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem lett letisztázva akkoriban az ügy amikor visszament az exéhez. Sajnálja, hogy átvágott, és ennyi. Se több, se kevesebb.
2017. febr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
na most ott vagyunk hogy: neki extra rossz a kapcsolata,nem törödik vele a párja,tudja velem boldog lenne,de őrlödik .a srác van a szívében én az eszében.csak én nem vagyok olyan aki kapcsolatromboló,hiába írta hogy tudnék rá hatni.meg korábban is rossz volt akkor is ez volt de írtam neki hogy a gyerek tesz valami kicsi jót és minden rendbe lesz megint,mert hogy ő nem vágyik másra csak szerressék.azt is írta most hogy ez a kapcsolata már nem lesz hosszu így.
2017. márc. 1. 20:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha szakít akkor van esélyed !Én is igy voltam az exemmel de jol összevesztünk és én mondtam ki !
2017. márc. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az exemmel együtt voltam mikor a mostani pàrommal beszélgettünk aztàn szakitottam az exemmel és ősszejöttem a mostani pàrommal de én is panaszkodtam de én akartsm is talizni a pàrommal nem csak sajnàltam a dolgokat hogy igy alakult!
2017. márc. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez őszintének tűnik. Sajnálja, hogy nem keresett. Nem akar elengedni teljesen, szeretne még mindig megtartani B tervnek, mert valószínűsíthetően továbbra sem felhőtlen a kapcsolat az új-volt pasival.
2017. márc. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom hány évesek vagytok, de én biztos közölném vele, hogy majd akkor keressen ha felnőtt egy kapcsolathoz agyilag. Ami azt jelenti, hogy:

- nem tart senkit B tervnek

- nem ír és nem teregeti ki a B tervnek a szennyest (mert ezzel a pasiját megcsalja, a B tervet pedig hülyíti)

- tudja mit, kit akar

- nincs együtt olyan emberrel akivel nem akar, szakít ha kell

2017. ápr. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsónál a pont.

Történt valami azóta?

2017. aug. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem ez kicsit olyan,mint mikor az egyik megunt ruhámat lehajítom magamról,és bedobom egy tárolóba.Aztán egyszer csak eszembe jut,hogy hoppá,mégis csak jó lenne az!Akkor már persze újra elővenném,aztán hordhatnám megint,amíg úri kedvem úgy diktálja.Ha megunnám,ismét eldobnám.

Valahogy én nem lennék levetett ruhadarab,de te tudod.

2018. febr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!