Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb normális fiú (akik tényleg foglalkoznak a lányokkal) nem talál senkit?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 16. 18:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12%
Mert a lányoknak a pénzes, izmos barmok kellenek. A nőknek jobb esetben már nem. Próbálkozz náluk.
2017. ápr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Mert a lányoknak a nem törődöm, bunkó parasztok kellenek, mert ugye ok a dominansak (állítólag)

Egyebkent en se ertem ezt:/

18F

2017. ápr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Meg bélyegeztek embereket amikor ti is ugyan azt csináljátok...Nektek akkor miért kell mindig inkább egy buta liba akiket kb futószalagon gyártanak mint egy normális lány?(Persze tisztelet a kivételnek!)Véleményem szerint egyszerűen lehet nem vagy olyan rámenős mint a többi gyökér ami egyátalán nem baj.Ha tényleg normális vagy akkor meg fogod találni te is magadnak a normális lányt.;) Lehet úgy érzed lassan megy, de meg lesz az.Sok mimdenen múlik azon, hogy milyen vagy egy lánnyal hidd el.
2017. ápr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
#3asnak igaza van, de en meg hozzavennem azt is, hogy ti csesztettek minket(lanyokat), hogy nekunk csak a kulso a fontos, pedig ti sem jottok ossze egy kicsit molettebb lannyal. Szoval ne a mai tinipics*kat nezd mert azokat csak a ronda, csunyan beszelo, vadparasztok erdeklik.
2017. ápr. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#3 válaszolónak: ?
2017. ápr. 16. 19:23
 6/12 anonim ***** válasza:
60%

Mert unalmasak vagytok. Fáj az igazság, mi? Pontozzatok lefelé, már várom.

Egyébként tényleg elvesztem minden érdeklődésemet, ha a srác annyira teper, mindig ő ír, egyből bókol, és függ tőlem. Az a jó, ha önálló, kreatív, magától megoldja, kitalálja a dolgokat. A szép beszéd jó tud lenni, de ne forduljon át cringe-be!

2017. ápr. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mindkét nemnek megvan az a rétege, ami a mostani "trendet" követi.

A lányok nagy részének az izmos, jóképű, pénzes fiúk kellenek, szerintem ez részben ösztön (biztonságérzet stb stb).

A fiúk nagy részének a tökéletes, vékony lány kell, mivel szerintem náluk ez egy mondhatni státusszimbólum (ezt fiúként mondom), meg ugye legyen mivel dicsekedni a haveroknak. Csak ugye a szépség múlandó, meg persze később nem lesz az elég, hogy szép, ha tulajdonképpen buta, mint a föld.


Mindkét nemnek lejjebb kéne adni az igényeket és a belső értéket is figyelembe venni. Ha egy fiú kedves egy lánnyal az instant friendzone, ha pedig egy lány kedves egy fiúval, akkor azt nem is igazán veszik észre, inkább futnak a plázacicákhoz.


Ez csak az én saját véleményem, cáfoljatok meg nyugodtan!:D 17/F

2017. ápr. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hogy miért nem talál az szerintem függ az ismerősi körétől és jobban a baráti körétől hogy kikkel van milyen helyen van nem mindenhol van

Pl azok a lányok akik tényleg ismernek azok bármikor összejönnének velem

Én meg nem keresek csaj hisz úgy is aki megismer ugy tényleg annak tetszeni is fogok😉😏

2017. ápr. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne, mert az összes lány buta, felszínes és rámenős, mi? Nekünk nem számít a szerelem, csak a pénz, igaz?

Hát köszönjük a feltételezést, de nem így van..


kérdezőnek: az, hogy ki törődik a lányokkal és ki nem, szubjektív kérdés. Valakinek az tetszik, ha egy fiú nagyon nyomulós, folyton bókol, hasonlók. Na jó, a lányok 80 százaléka ezt szereti. De vannak olyanok is, akiket ez kifejezetten taszít.

Lehetsz jófej, lehetsz rendes, lehetsz helyes... Ha nincs szerencséd, akkor hiába mindez. Ez nem egyszerű dolog. Ha például szerelmes vagy egy lányba, de ő nem viszonozza, akkor hiába jössz be ezer másiknak... Neked ő kell.

Ilyen az élet. Ha tényleg normális srácnak tartod magad, előbb-utóbb biztosan el fog jönni a nagy Ő. :)

2017. ápr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
76%
Mert a legtobb lanynak buta de jokepu fiuk jonnek be es a penzuk sajnos a mai vilagba ez a lenyeg sokaknak ...de forditva is igy mukodik :(
2017. ápr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!