Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Rengeteget veszekszünk emiatt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rengeteget veszekszünk emiatt?

Figyelt kérdés
17L,párom 21F. Nyáron csinaltattam rövid kétsoros telovalast a karomra,de parom utalja a tetovalasokat. Rengeteget veszeketunk,majdnem szakitott is emiatt, mert "nemtudta megszokni", ma is elkezdte hogy ő tudja hogy nekem kellesz mégegy, de akkor többet hozzam se szol, stb, meg hogy aki tetovalast akar az beteg, az is hulye volt aki kitalalta a tetovalast,stb.. Hogy értessem meg vele,hogy van akinek tényleg nagyon tetszik a tetovalas, és ez teljesen normalis? A csaladunkban is elegge megszokott dolog, ket lany unokatesomnak is ket-ket tetkojuk van mar, enis szeretnek még, de nem merek még beszelni se mar errol elotte, vagy vele.. Hogy értessem meg vele?

2016. nov. 12. 23:14
1 2
 1/11 anonim válasza:
szerintem uljetek le es beszeljetek ezt meg es mondd meg neki hogy ha szeret akkor ezzel egyutt szeressen es fogadjon el ugy ahogy vagy miatta nem mondhatsz le arrol amit te szeretsz 18/L
2016. nov. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Probaltam mar..szepen is,csunyan is, de ugyan ott topogtunk folyton,minden vita utan, egyszeruen keptelen felfogni, en pedig mar kezdek belefaradni abba,hogy folyton errol vitatkozzunk,egyszeruen olyan mint egy gyerek.. értem én,hogy nemtetszik neki,oké, ne csinaltasson,na de ez szerintem mar tulzas.. vagy csak en gondolom igy?
2016. nov. 12. 23:22
 3/11 anonim válasza:
100%
Nem! teljesen igazad van ennyire nem ragadhat le valaki ugyan annal a temanal. akkor mond neki hogy ha nem tetszik valami vagy nem tud igy elfogadni akkor ott az ajto. ha szeret nyilvan nem fog szakitani veled de ha szakit egy tetovalas miatt nem is szeretett igazan! ezen gondolkozz el. (elozo valaszolo vagyok)
2016. nov. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Döntsd el, mi a fontosabb, a tetoválás vagy a kapcsolatotok. De úgy se lesztek sokáig együtt, úgyhogy nyugodtan várhatsz még egy évet, addigra biztos szakítotok, majd utána teletetováltathatod magad. Amúgy se értem hogy lehet 21 év alatt végleges tetováltatást engedni.
2016. nov. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy ő pedig énekes.. vagyis, egy bandaban énekel,ilyen mulatosokat vagy mit.. mostanaban sok helyre hivtak oket,ezert folyton probalt stb, alig tudtunk egyutt lenni az utobbi fel evben kb,es en megsem hisztiztem emiatt, pedig ez,hogy fontosabb neki a "munkaja" mint en,szerintem rosszabb,mert a tetovalas nem veszi el az idonket, alig tudtnk egyutt lenni 3-4 orat minden masnap-harmadnap.. értem én hogy szereti csinalni,de azért tobb idot is szanhatott volna ram, de megsem akartam emiatt szakitani mert szeretem, o pedig.. egy rohadt tetovalas miatt.. csak itt van még az a baj is hogy szeretem es nemtudom csak ugy elengedni..
2016. nov. 12. 23:34
 6/11 anonim ***** válasza:
3: lehet, hogy csak hisztizik, de mivel a fiú megmondta világosan hogy nem szól kérdezőhöz ha még egyszer tetovál, akkor esetleg lehetne komolyan is venni, ha hiszed ha nem, lehet, hogy tényleg hányingere van a tetoválástól. Kérdező, te is megkérdezhetnéd ám magadtók, hogy hogyan értesse meg veled a szerencsétlen, hogy ki fog ábrándulni belőled ha mégegy tetoválásod lesz.
2016. nov. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
igen, a kapcsolatunk fontosabb, ezért is mondtam le a masodik tetkorol,pedig mar evekkel ezelott kineztem hogy milyet és hova szeretnék,mikor még nem is ismertem.. de még ez sem elég neki..És szerintem ha valaki éveken at kitart egy bizonyos tetovalas mellett, akkor azt ugy gondolom,hogy nyugodtan megcsinaltathassa 21 év alatt is.. egyebkent is,akkor ezt ugy ertsem hogy 20 és fél évesen ne csinaljon,mert még gyerek,de 21 évesen mar durr bele bumm, mehet akarmilyen ahova akarja és amennyit akar, mert mar felnott?
2016. nov. 12. 23:37
 8/11 omba ***** válasza:
Szerintem nem kell sokat várnod már a második tetkóra.
2016. nov. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szerintem meg a te tested nem az övé, azt csinálsz a saját testeddel amit akarsz
2016. nov. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A párkapcsolatban néha kompromisszumokat kell kötni.

Undorodik a tetoválástól és téged a természetes szépségeddel szeret, etc.

A munkát meg ne keverjük már a tetoválással ebben a témában.Ahogy írtál róla, igen nagy gyerekességre vall.Nem bántásból írtam le a véleményem, hanem azért, hogy elgondolkodj rajta.

2016. nov. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!