Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi ideig "normális", hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig "normális", hogy valaki nem talál hibát a párjában?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt írják, hogy egy ideig rózsaszín köd van, és nem veszed észre a másik hibáit, nem zavar vele kapcsolatban semmi.

Gondolom kapcsolat- és emberfüggő, de mégis, általánosságban mennyi ideig tart ez az időszak? (Mármint úgy nagyságrendileg, hogy 2 hónap, vagy 5 év pl)


2016. dec. 21. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más, de általában fél év után már objektívabb képet kap az ember a másikról.


Bár a mostani kapcsolatom ebből a szempontból rendhagyó, mert eleinte is láttam bizonyos hibáit, most is látom, de azokkal együtt is elfogadom őt.

2016. dec. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben egyénfüggő a dolog.

Van, aki már az első randin hibákat keres a másikban, így akár el sem jut a kapcsolat kialakításáig, másnál meg akár évekig is eltarthat, amíg feloszlik a rózsaszín köd. A szakirodalom ismer olyan eseteket, mikor csak 6-7 év után kezdi el valaki reálisan a párját.

Az átlag amúgy egy-másfél év.

2016. dec. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát, én 4 éve ismerem a páromat kb (2 éve vagyunk együtt), és úgy érzem, reálisan látom, hisz már ismertem mint embert, mikor összejöttünk, meg most is tudom az agyammal, hogy xy tulajdonsága "rossz", de engem abszolút nem zavart se akkor, mikor még csak barátok voltunk, se most... :D Ilyen még sose volt, általában 1 év után megőrjítjük egymást mindenkivel :/

2016. dec. 21. 15:02
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Az is lehet, hogy a párjában nincs is hiba- legalábbis, olyan szintű, amit az adott ember hibának értékel. Én legalábbis nem tudok egy olyan dolgot sem mondani a párommal kapcsolatban (3 év együttélés után), amit hibaként látok. Van egy-két apróság, ami néha zavar vagy bosszant, de azok pillanatnyi, helyzetből fakadó reakciók általában, nem kifejezett jellemvonás vagy "hiba". Mondhatni a kedvesem tökéletes :D Mások valószínűleg nem így látják, de ezért vagyunk mi egy pár és nem ők.
2016. dec. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hát, figyelj, én 4 és fél éve vagyok együtt a barátommal, és még mindig nagyon kevés, apróbb hibát látok benne...és azok sem hibák igazából.

a környezetünk is csodálkozik, hogy "bír ki" engem, mert nekem van több nagyobb khm 'problémám" amiken persze próbálok változtatni, de az alaptermészetem egy hisztis p.csa, ez van :D


szerintem van pár ilyen ember, akiben egyszerűen tényle kevés hiba van, hát, szerintem mázlis aki kifog egy ilyet, mert sokkal egyszerűbb velük az élet :D



persze sok olyan tulajdonság van, amit lehet más hibának látna, aki nem szereti a párodat, pl egy hülye példa. mondjuk szeret sztorikat mesélni, és ez lehet zavar valakit, mert ő egy csendesebb típus, akit nem érdekel más.. najó, ez jó hülye példa lett, de érted, na :D

2016. dec. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5

Persze, szoktam is nevetni azon, hogy ha a párom pl a legjobb barátnőmmel jönne össze, akkor nem tudom, melyikük szakítana előbb :D Tudom, hogy a páromnak vannak olyan tulajdonságai, amiket mások végtelenül irritálónak találnának benne, én meg mondjuk kifejezetten szeretem :D Nekem is elég nehéz természetem van, de ő mindig mondja, hogy imádja x tulajdonságom. Olyasmiket, ami miatt mások utálnak :D

2016. dec. 21. 19:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Bennem másfél év után sem talált hibát a barátom... lelkiismeretfurdalása is volt amikor megcsalt és eldobott mert semmi rosszat nem tudott felhozni ellenem...
2016. dec. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kb 3 evig voltunk egyutt,ebbol ketto tavkapcsolat.Nem ismertuk nagyon ki egy mast es nem toltottunk nagyon hosszabb idot se egyutt ezalatt,de ha igen voltak neha kisebb vitak.Persze nem gondoltamsemmi rosszraemiatt,hisz hol nincsenek ugyebar.Aztan egy evet egyutt eltunk,na ott mar jobban elojott a feszultseg kettonk kozott es hogy mennyire nem illunk ossze. Persze szakitottunk...
2016. dec. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!