Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi a leghatékonyab...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a leghatékonyabb módszer ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Megismertem egy lányt aki épp most van túl egy 2 éves kapcsolaton... alig két hete szakítottak. Ezt a lányt egy barátom által szervezett összeülős találkozás alkalmával ismertem meg... Nagyon sokat beszéltünk mert az elején nagyon sírdogált de ahogy beszélgetni kezdtünk feloldódott teljesen és a végén már teljesen felszabadultnak látszott. A barátnői hihetetlen jófej módon nem avatkoztak be mert látták hogy nagyon megtaláltuk a közös hangot...még aznap este órákon át folytattuk a beszélgetést és 2 nappal később találkoztunk..nem vetettem rá magam természetesen hanem tovább folytattuk az ismerkedést...rengeteget nevettünk mindketten nagyon jól éreztük magunkat és már a következő találkozót tervezzük jövő hétre. Nekem hihetetlenül tetszik ez a lány és nagyon megfogott a stílusa. Bizakodó vagyok mert bár tudom hogy két héttel szakítás után még nem tud új kapcsolatot kezdeni az ember de tényleg annyira jól és kötetlenül beszélünk szinte mindenről..egy csepp erőltetettség nincs a beszélgetésben...és mindkettőnk nagyon boldog hogy meg tudtuk ismerni egymást :) Az lenne a kérdés hogy szerintetek mennyire haladjak lassan? Még várjak azzal hogy felfedjem a valódi kapcsolati szándékom vagy a 3. 4. randin már próbálkozzak esetleg egyértelműbben is ha nagyon jól elvagyunk továbbra is pl.: csókkal? Nem szeretném a legjobb barát pozíciót megnyerni ;) mert az olyan lenne nekem mint padlógázzal behajtani egy kis zsákutcába... :) Valamint hogy a fent leírtak alapján lehet e esélyem nála? És hogy mivel tudnám esetleg még jobban feledtetni vele a régi kapcsolatát és elérni hogy pasit lásson bennem? Vagy szerintetek már most is azt lát? :)

2017. ápr. 16. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Várj még 2 hetet és utána elmondhatod neki mit érzel.Mert ha most odaállítasz azzal hogy bejön neked,stb... Akkor ő azt mondhatja hogy nincs még túl az előző barátján...
2017. ápr. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ia varj ket hetet, annyi ido alatt feldolgozza, de talalkozzatok sokat, jot fog neki tenni, hogy mar is van egy fiu akit erdekel es nem egyedul szomorkodik otthon...
2017. okt. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!