Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a leghatékonyabb és leggyor...

Mi a leghatékonyabb és leggyorsabb fogyókúrás módszer?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék lefogyni, mert picit túlsúlyos vagyok. (185 cm, 75kg) Szeretnék 10 kilot fogyni, de olyan napirendem van sajnos, hogy nem tudok eljárni edzeni. Estig minden nap iskolában vagyok, hétvégén meg rengeteget kell tanulnom vizsgákra meg számonkérésekre meg olyan szinten lefáraszt hétközben az iskola, hogy esélyem sincs edzőterembe menni. Szeretnék nyárra csinos lenni. Van valami jó módszer? Kipróbáltam, hogy éheztettem magam és keveset ettem, de nem vált be csak az ájulás szélére kerültem miatta. :(

2017. ápr. 8. 10:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Az csak kifogás hogy nincs időd edzeni, nagyon sokan megoldják tanulás mellett is. Járj iskolába biciklivel vagy gyalog, ha messze laksz szállj le pár megállóval meszebb és erőltetett sétával gyalogolj. Ugyan ez hazafelé is. Tanulás közben is végezhetsz felüléseket, guggolásokat, helyben futást stb...gondolom tartasz pihenőt a tanulásban, akkor nyomj le otthon egy 20 perces aerobik edzést, rengeteg videó van fent youtubon.


Étkezés: Ne éheztesd magad, reggelire egyél teljes kiőrlésű szénhidrátot sovány felvágottal, kőrözöttel, túrókrémmel és zöldségekkel( uborka, paradicsom paprika), vagy rántottát kevés olivaolajon, mondjuk két fehérje egy sárgája arányban.

ebédre egyél levest, másodiknak könnyű ételeket

igyál mellette legalább másfél-két liter szénsavmentes ásványvizet vagy ízesítetlen gyógyteát.

2017. ápr. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!