Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a leghatékonyabb módszer...

Mi a leghatékonyabb módszer hasi táji felesleg fogyasztásra?

Figyelt kérdés

Ahogy feljön a jó idő, elkezdek futni, elhagyom a cukrot és a kenyeret.

Van valakinek ennél jobb ötlete?



2017. febr. 14. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs helyi fogyás. De egyébként fogynál ettől amit leírtál, viszont nem csak a hasadról.
2017. febr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nincs helyi fogyás, de a hasi zsír azt jelzi, hogy neked különösen érdemes kerülni az egyszerű szénhidrátokat, szóval a cukor, kenyér jó ötlet. Mehet még a krumpli, banán is, rizsből meg válassz barnát vagy jázmint, tésztából durumot. És a mozgás is segít. A jó hír, hogy gyorsabb és látványosabb a folyamat, mint a körtealkatúaknál.
2017. febr. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ezeket az edzéseket csinald ,nekem nagyon bevaltak!


[link]



[link]


Egy het utan meg nem annyira latszott de aztan tovabb csinaltam es ket het elteltevel mar latszott tokre hogy fogytameg izmosodtam is. Negy het utan mar nagyon sok lejott az uszogumimbol is meg tok sokat izmosodtam.


Meg probald ki ezt is:


[link]

2017. febr. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gumiköpöly.
2017. febr. 16. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!