Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Most mi van, Mit gondol?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi van, Mit gondol?

Figyelt kérdés
Tegnap este beszéltem egy lányal jóba vagyuk montam neki hogy menjuk moziba erre ő hogy holnap neki nem jó utána se tudja azt mondta hogy ma 5-6óra fele utdja csak de 10órája nem volt fent lehet hogy félre értett valamit vagy én csesztem el valamit vagy bejövök neki és megijedt vagy mi?!!

2017. ápr. 16. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szimplán csak nem akar elmenni veled moziba.
2017. ápr. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fontos nem randira hívtam!!!!
2017. ápr. 16. 22:45
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor miért nem ezt mondja és akk mehetnék mással
2017. ápr. 16. 22:46
 4/5 anonim válasza:
Talalkoztatok mar elobe? Mert ha nem lehet hogy fel hogy masnak adtad ki magad! Szerintem beszelgess vele meg egy darabig aztan csak lesz valami ha neki is bejossz egy kicsit. Lehet hogy nagyon elfoglalt, elutaztak, tanulnia kell, stb... vagy csak szimplán ha olyan koru akkor nem engedik el a szulei. Szerintem ne add fel! Sok sikert kivanok!!!
2017. ápr. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi adom de csak nem volt nete😄🔫
2017. ápr. 16. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!