Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Igaz, hogy Tinderen sok lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy Tinderen sok lány csak csevegni akar?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam azon, hogy felregisztráljak Tinderre de sok haverom mondta, hogy nehéz randit összehozni mert sok lány csak azért regisztrál fel mert unatkozik de randizni nem akarnak.
2017. ápr. 17. 14:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
Nem sok lány csak azért regisztrál rá hogy eldicsekedhessenek hogy nekik is van... 21-22 évesnek vannak beírva de valójában csak 13-15 éves kis cafkák és félnek bevallani mert úgy már nem menők ... 19/L
2017. ápr. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem kifejezetten csevegni inkább ismerkedni, de nyilván vannak olyan lányok is kik sajnos csak hülyíteni járnak fiúkat, hogy az egójukat simogassák.. :/Ha fel regisztrálsz egy ilyen oldalra, figyelembe kell azt s venned, hogy az előbb említett lányokon kívül van aki fel regisztrál, mert már szeretne valakit , de a találkától nagyon fél, Szerintem össze lehet ott hozni randit ha mind a két fél hajlik rá, anélkül nem megy :).
2017. ápr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
1-és vagyok : igen sok lány van aki fél a randitól, de nem értem hogy akkor miért regisztrál +olyanból is sok van akinek van már kapcsolata csak hülyíti a pasikat
2017. ápr. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Inkább az a probléma, hogy a legtöbb pasi 1-2 szó váltása után rögtön találkozni szeretne, míg a csajok pár napig csak chatelni szeretnének és ezt a pasik nem szeretik kivárni. Amíg nem volt kapcsolatom, addig én is Tindereztem, de elég sok csalódás ért, ezért óvatosabbá váltam és először inkább csak annyit mondtam, hogy beszélgessünk és csak barátkozni szeretnék. Így már ki tudtam sok bunkót szűrni, illetve olyanokat akik csak ágyba akartak volna vinni. A tini csajok viszont lehet, hogy tényleg félnek találkozni. Ha pedig jobban belegondolsz, mindenki akkor keres fel ilyen oldalakat ha éppen nagyon unatkozik... :D
2017. ápr. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

"Inkább az a probléma, hogy a legtöbb pasi 1-2 szó váltása után rögtön találkozni szeretne, míg a csajok pár napig csak chatelni szeretnének és ezt a pasik nem szeretik kivárni."

Persze, hogy nem szeretjük mert ha 2 hétig chatelnék egy lánnyal de ő hirtelen lelép akkor 2 hét kárba veszne....

Vagyis én hajlandó lennék türelmesen kivárni a talit de mi a biztosíték, hogy nem lép le..

2017. ápr. 17. 14:33
 6/12 anonim ***** válasza:
54%

Sok lány még csevegni sem akar. :D Akivel már hosszabb beszélgetésig eljutsz, az már találkozni is szeretne veled. Néhány nap után fel lehet hozni szerintem.


Egyébként más is találkozott 13-15 évesekkel, akik idősebbnek vannak beírva, vagy csak az 1-es? Én Tinderezek egy ideje, de sehol nincsenek ilyenek, aki "gyanús", annak is egyetem vagy valami létező munkahely van beírva. (Nem mintha kislányokat keresnék! :D)

2017. ápr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A bizalomra épül maga a chat is. Csak érzed, hogy mennyire kedvel a lány. Mellesleg a lány se tudhatja, hogy te mennyire veszed őt komolyan és nem-e te fogsz lelépni. Szerintem ha rendesen napi szinten beszélgettek és ő amint lehet válaszol, sőt néha ő ír rád, akkor nem kell ettől tartanod, de normális lányoknál meg kell adnod a módját, különben azt érzik, hogy a belsőre nem vagy kíváncsi, csak a külsőre és gyorsabban az ágyba akarod vinni őket 0 romantikával. A rizikót vállalnia kell mindkét félnek.
2017. ápr. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%

Tényleg sok a valótlan kort beállító, túl fiatal csaj. Kedvencem, mikor beállítja magát 20 évesnek, a leírásban meg odaírja, hogy 16. Minek? Akkor már ne tegye nyilvánvalóvá, hogy kamuzik. Na meg munkahelynek a rozsdás rákolló, jézusom. A Tinder csak 18 felett enged regisztrálni, szóval ezért van erre szükség.


Alapjában a csaj típusok Tinderen:

1. Ego növelőnek használja az appot, nem válszol az üzenetekre, vagy csak egyszavas válaszokat ír, nem érdeklődik, félbehagyja a beszélgetést, unmatchel. Belőlük sok van.

2. Csak cseverészni akar, esze ágában sincs randizni veled. Jellemzően nekik van kapcsolatuk, sokan még oda is írják, hogy nem társat keresni vannak fent. Na őket nem értem, mondjuk biztos csak unatkoznak.

3. Átlagos lányok, akik kapcsolatot keresnek, és hajlandóak randizni már akár az első nap. Őket kell keresni. Viszont ügyesen a randin, mert nagyon válogatósak, azt kell mondani nekik, amit hallani akarnak. Nem árt előtte egy facebook csere, hogy az ott megosztott dolgai alapján felkészülhess a lányból.

4. Csúnya, elhízott, kétségbeesett nők, akik mindenkit jobbra húznak, és attól sem zárkóznak el, hogy ők kezdeményezzenek beszélgetést. Velük csak akkor találkozol, ha nincs időd Tinderezni, és vakon jobbra húzol mindenkit, hogy majd a végén kiválogathasd, kire érdemes írni.

2017. ápr. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Sok lány még csevegni sem akar. Ha annyit írok egyezés után, hogy szia, már akkor menekülnek. Több ismerősömtől, és több fórumon is hasonló tapasztalatokról olvastam.
2017. ápr. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

04-19 13:57


Nagyon jól beletrafáltál. Én is 100% így látom. Narcisztikus csajok, unatkozó foglaltak, szerény-félénk lányok és kövérek/csúnyák.

2017. máj. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!