Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Rossz fogakkal lehetseges,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz fogakkal lehetseges, hogy soha nem fogok talalnii magamnak egy rendes fiut? Aki igy elfogad? :/

Figyelt kérdés
Bar nem sargak a fogaim, de nagyon rosszak.. Van par lyukas fogam.. Es kezd "feketedni" felul.. Egy kis reszen. Szoktam fogat mosni, de egyre csak romlil es romlik..ennek ellenere nagyon sok udvarlom van es meg helyesek is. Masok szerint szep lany vagyok.(en is meg vagyok magammal elegedve)..,a fogaimon kivul. mikor kisminkelem magam van is onbizalmam..de ha meglatom a fogaimat akkor ez elveszik..ha ra gondolok erre egybol lehangolt leszek..fogorvosnal voltam, tobb 100 ezerbe kerul a javitasa.. 1 fog 80 ezer forintba kerul.. Csak a korona..penzem meg nincs meg nagyon fiatal vagyok. A szuleim se olyan hu de gazdagok..hiaba mosom csak romlik..nem olyan rossz a helyzet, de engem nagyon zavar.. Szoktam randizni es a fiuk nem szolnak meg emiatt. Tovabbra is ugyanugy erdeklem oket. De nyilvan az evek soran ez csak megrosszabb lesz..a fogaimm allapota..es mindenhiaba..de aki valoban szeret az ugy fogad el ahogy vagyok.:) szerintetek lehet meg majd egy csaladom? Egy fiu aki szeretni fog teljes szivebol es elfogad olyannak amilyen vagyok?!:)

2017. ápr. 18. 16:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem kerül 80 ezerbe egy fog. Azonnal 4 teendőd van:

1, elkezdesz d3-t szedni

2, elkezdesz kalciumot szedni

3, elhúzol egy másik fogászhoz, amelyik töm is (kb.10-15 ezer) és nem csak koronát akar rögvest

4, elhúzol egy dentálhigiénikushoz, aki megtanít rendesen fogat mosni


Ha Bp-i vagy környékbeli vagy, és rám írsz, küldök neked egy rendes fogász-elérhetőséget.

2017. ápr. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézd, az egyetlen jelző, amit itt használtál a fiúkra az a helyes.

Ha te ilyen szempontokat veszel figyelembe, akkor miért ne tehetné a másik nem is ugyanezt?

Amíg még megvannak a fogaid és legalább elől nem feketék, addig nincs nagy gondod, de borzasztó kiábrándító tud lenni egy komplett hiányzó fogsor (bár, van akinek ez nem hátrány...).


Ha pedig csak túldrámázod, mert nem is rosszak, csak neked nem tetszik a kis fekete részek az őrlőfogakon, akkor legalább küldj képet, hogy felmérhessük. Simán lehet, hogy majd csak 70 éves korodban kezd problémás lenni. Addigra pedig kisebb gondod is nagyobb lesz, mint helyes fiúkkal foglalkozni...

2017. ápr. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem ilyen valaszokat vartam. Es Nem fogatlan vagyok...megvan minden fogam. Egy fogamat huztak ki. Rosszindulatu valaszra nem vagyok kivancsi:)
2017. ápr. 18. 16:22
 4/14 anonim ***** válasza:

Hanem? Mit vártál? Hogy fogatlanul, vagy végtelenül elhanyagolt, fekete fogcsonkokkal fog-e valaki szívesen szexelni veled 10 év múlva?


Az igénytelenebbje biztos. Minden másra pedig: 2-es válasz.

2017. ápr. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azert kozel sem annyira veszes a helyzet.. Csak en latom annak. Nem undorito... Es nem budos a szam. Nem igy kell elkepzelni.. En reagalom tul. Mondom megvan minden fogam egy kivetelevel, mert azt kihuztak. Nincsenek letorve a fogaim, nem feketek.. Nem sargak.. Feherek. Nem a szinevel van bajom. Es ez nem igenytelenseg.. Mert mosom mindennap, mas testreszemet se hanyagolom el, igy a fogaimat sem. Csam romlanak. Talan a genatika a jo magyarazat ra vagy nem tudom.. De ez, hogy "huzzal ide ,huzzal oda" hat... Nem igy kene irni. Mert en sem ilyen stilusban tettem fel a kerdest. :)
2017. ápr. 18. 16:34
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem genetika. A fog azért romlik, mert D3 vagy Ca hiányod van (lásd: terhes kismamák fogromlása, amikor a magzat elvonja az anyagot az ő szervezetükből), és azért feketedik zömében, mert megköt rajta a fogkő, ami nem rendesen lemosott ételmaradék, ami rárohad a fogadra.


Mindezt helyes fogmosással (dentálhigiénikus!), a jelenlegi hibák megfékezésével (tömés) és Ca meg D3 pótlással meg tudod akadályozni. plusz fogselyem.

2017. ápr. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Dehat mosom a fogaimat.. Es meg terhes sem voltam.. Hogy erre lehessen fogni!.. Normalisan mosom, mint minden ember. Ezert is nem ertem
2017. ápr. 18. 16:50
 8/14 Csucsu007 ***** válasza:
D3, Ca
2017. ápr. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"ennek ellenere nagyon sok udvarlom van es meg helyesek is. Masok szerint szep lany vagyok.(en is meg vagyok magammal elegedve)"

Mi itt a probléma? Ha sokan udvarolnak, méghozzá helyesek is hozzád, akkor nincs mitől félni. Amúgyis, nem 100%-osan csak a külső a legfontosabb, hanem a belső tulajdonságaid is.

16/F

2017. ápr. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#9 vagyok, ha randiztok is, akkor a fiú elfogad téged, akármilyen bajod is legyen. Ha az idő haladtával rosszabbodik, akkor is elég nagy eséllyel el fog fogadni téged. Ha nem így lenne, akkor 10-15 év házasság után rengetegen válnának el, mert megváltozott a másik személy. Azért én is egy másik fogorvos megpróbálnák keresni. Sok sikert hozzá. :D
2017. ápr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!