Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fog szabályozóval milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog szabályozóval milyen csókolózni? Lecci segítségek

Figyelt kérdés
El értem arra, hogy készen állok a csókolózásra de még sajnos várnom kell hogy le vegyék a fog szabályzom. Valakinek van tapasztalata milyen vele a csók? Előre köszönöm!

#csók #Fog szabályozó
2017. ápr. 23. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Én 15 évesen csókolóztam először. Fogszabályzós voltam. Nagyon feszélyezett, de szerencsére a srácot nem. Mivel csók közben a nyelve a te nyelveddel járszik, ezért neki fel sem tűnik csók közben a fogszabályzód.

18 évesen vetettem le (3,5 és után...) a fogszabályzóm, hogy a szalagavatón már ne legyen rajtam. Rossz döntés volt. Utána még mozogtak a bölcsességfogaim és a felső fogsor újra összetorlódott. :(

2017. ápr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. ápr. 23. 14:47
 3/3 anonim ***** válasza:
89%

"Hajal" "Fog szabályozó" "Lecci segítségek" "el értem"

Hogy után nincs vessző. "le vegyék"

Nem akarok beléd kötni, de mégis beléd fogok. Sajnálom, de roppant mód idegesít, ha valaki nem tud írni. Figyelj, nem tudom hány éves vagy, de ahogy látom nem lehetsz sok. Annyit tanácsolok, hogy előbb tanulj meg írni, és amikor ez sikerült, akkor majd elég érett leszel a csókhoz. Bár ez nem az én dolgom, de ez alapműveltség. Nem hiszem, hogy ezzel bármiről is lebeszéltelek, szóval annyit mondok, nem zavar az a csóknál.

2017. ápr. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!