Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Közeledési problémák?!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közeledési problémák?!

Figyelt kérdés
Na hát az osztályomban van 1 lány akihez vonzódtam már régóta de nem is próbálkoztam nála mert úgy hittem nincs esélyem nála.Tegnap a lány hihetetlen módon elkezdett velem beszélgetni és aznap meg is ölelt.Majd később megkérdezte tőlem ,hogy van-e barátnőm.Mondtam neki ,hogy nincs erre mintha elmosolyodott volna.Ma rá is írtam és elkezdtünk beszélgetni és elég jót beszélgetünk.A gond ott van ,hogy nem akarom azt ,hogy azt higyje ,hogy a barátja akarok lenni.Még most az elején valahogy rá kéne vezetni arra ,hogy én meg akarom ismerni de nem barátként.Hát én arra gondoltam igazából ,hogy majd a suliban úgy is találkozunk és ott majd esetleg megcsikizem meg fogom a derekát.Majd mondjuk 2-3 nap múlva elhívnám valahova randira.Csak azt se tudom hova vigyem meg ,hogy majd ott mit mondjak.Nem akarok unalmas lenni számára.Esetleg mondanátok arra ötletet ,hogy közeledjek felé meg ,hogy a randit ,hogy dobjam fel?

2017. ápr. 23. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Szóval a fiúja szeretnél lenni!?
2017. ápr. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. Vagyok.

Szerintem az iskolában menj oda hozzá, kérdezd meg hogy hogyan sikerült a dolgozata, vagy ehhez hasonlókat. Ha elkezdtek naponta beszélni akár a neten, vagy suliban, es látod, hogy szeret veled lenni, akkor még várj egy kicsit. Úgy értem, hogy 1-2 hét után hivd el. Pl egy kozeli parkba, vagy sütizni, és érdeklődd meg hogy milyen filmeket szeret, estleg vidd el moziba.

Ha látod, hogy szivesen van veled, akkor kezdjetek el többet találkozni.

Azt javaslom, hogy kb 1 hónap múlva mondd meg neki hogy szeretnél többet, szeretnél a barátja lenni.

Nálam ez igy menne. 2 -3 nap itán nem ismered eleg jól ahhoz hogy összejöjj vele. :)

2017. ápr. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!