Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha csak ezek lennének a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak ezek lennének a problémák akkor ti együtt maradnátok a párotokkal?

Figyelt kérdés

A családja engem nem szeret, az én családom pedig őt ellenzi.

És egyenlőre távkapcsolatban vagyunk, de pár éven belül màr össze tundnánk költözni.

Szerintetek?



2017. jan. 9. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A család szerelmes egymásba vagy Ti? Ezt döntsétek el, és ott a válasz.
2017. jan. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%

ti nem is vagytok egyutt.


A tavkapcsolat az nem kapcsolat.

2017. jan. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
84%
Pár év nagyon hosszú idő. Addig komoly kapcsolatok (olyanokra gondolok, akik közel laknak), házasságok tönkremehetnek, nem hogy egy távkapcsolat. Bár nem ismerem egyik családot se, nem biztos, hogy titeket elleneznek, inkább nem látnak nagy jövőt egy távkapcsban.
2017. jan. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fujoshi-sama válasza:

Kedves #2-es, szerintem ennek eldöntését hagyd inkább azokra, akik távkapcsolatban vannak. Valószínű, hogy ők tudják is, hogy miről van szó :)


Kedves kérdező, tény, hogy a család fontos, de ha nincs kifejezett oka annak, hogy nem kedveli őt a családod, illetőleg téged az övék, akkor lehet csak meg kéne beszélni. Ha meg nem tágítanak, akkor finoman szólva is szarni a véleményükre.

2017. jan. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!