Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Most csak szimplán tetszem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most csak szimplán tetszem neki vagy kezdjek el félni?

Figyelt kérdés

Már egy ideje észrevettem hogy mindig amikor busszal megyek haza (hétfő,kedd,péntek) azokon a napokon követ egy srác. Ott áll a buszmegállóban, megvárja míg leszállok aztán 5-10 méter távolságban elkezd követni. És hazáig követ. Ha bemegyek az ajtón utána továbbmegy, de egyszer rögtön miután hazaértem kivittem a szemetet és láttam hogy megfordul és megy visszafelé.

Kicsit para a helyzet de amúgy vicces szerintem :D

Amúgy meg tudna tetszeni a srác mert elég jól néz ki szerintem csak azért ez így fura.


Szerintetek tetszem neki? Vagy esetleg kezdjek el félni? Fogalmam sincs mit gondoljak, sosem voltam még ilyen helyzetben.

Ja és nem tudom ki ez a srác, ezelőtt még sose láttam, valószínűleg nem a városba jár suliba, sok ismerősömet megkérdeztem és ők se látták még. Ja és azóta tart ez mióta egyszer mentem haza és akkor ő is azon a buszon utazott.


16/L kb.16-18/F



2017. ápr. 24. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen kérdezd meg, hogy miért követ?
2017. ápr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ilyenekkel vigyázni kell. Ártatlannak tűnik, de egyáltalán nem biztos, hogy az. Aki így próbál bármit is elérni, azzal valami gond van, lehet még nem jött felszínre, és ez csak a kezdet. Nekem is annyi lány tetszik mégsem követem őket vagy leskelődöm utánuk, mint valami kém. Nekem ez nagyon gyanús! Egyszer próbálj lekanyarodni egy utcával előbb, hogy akkor is követ-e!
2017. ápr. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vagy peldaul tegyel ugy amikor leszalsz a buszrol mintha valamit keresnel a taskadban vagy telefonalj... Lenyeg hogy maradj ott egy 5-10 percet.. Es nezd meg h akkor is ott marad e es megvar vagy elkezd hazasetalni..

Ha igy is megvar, akkor szerintem is kisse ilyeszto a szitu :D

2017. ápr. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ki tudja, lehet csak hallucinálsz.
2019. júl. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!