Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Honnan sejthetem, hogy egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan sejthetem, hogy egy bizonyos találka, randi-e vagy szimplán találkozó?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, aki elhívott egy sétára. Már egy ideje beszélgetek vele facebookon (napi 4-5 óra), meg amennyit lehetett az iskolába. Utalgat rá, hogy hát jobban megakar ismerni, és néha-néha be nyom egy bókot is...De most ez az első igazán ismerkedős találka jelenthet e már randit? Vagy ez az elő szoba?


Milyen jelekből vehetem észre, hogy randi e vagy sem? (mozdulatok, gesztusok stb.)



2015. jún. 17. 06:20
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem meg akar kefélni
2015. jún. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak szólok: ő már régóta úgy veszi, hogy jártok.

Nem "megakar" ismerni, nem "be nyom" egy bókot - hanem már ismer is valamennyire.

Ugye, nem vagy magyar?

2015. jún. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy randinak is megfelelne, az első randi amugyis általában az ismerkedésről, a ti esetetekben a még jobban megismerkedésről szól.

Randi esetén szerintem a bókok mellett, lehet megpróbál majd közelebb kerülni hozzád, megérinteni(karodon, arcodon, hátadon, kezeden), végen talán ad egy ölelést vagy puszit...ha ilyesmik fordulnak elő tuti biztos hogy randi.

Sima találkán szerintem ugyanúgy viselkedne veled ahigy eddig, beszélgettek, nevetgéltek...de szerintem mindenképp egy kicsit közeledni fog hozzád.

2015. jún. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!