Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Én hívjam el valahová?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én hívjam el valahová?

Figyelt kérdés
Fél éve tetszik egy fiú és nemrég derült ki, hogy én is tetszek neki. Majdnem minden nap ír Messengeren, mindig ő kezdeményezte a beszélgetést. Személyesen még nem sokat beszéltünk, csak akkor, amikor két versenyre is együtt mentünk. Eléggé bátortalan ő is és én is, vannak "beavatottak",közös barátaink akik próbálnak segíteni. Lassan itt az év vége, és valami komolyabbat lépni kellene, mert a nyáron nem lesz erre alkalom... évfolyamtársak vagyunk. Oda kellene mennem hozzá személyesen és elhívnom valahová?
2017. ápr. 25. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak menj oda hozza es beszelgess vele es ovatosan hozd szoba h pl orak utan sajnos pont elmarad valamid es varnod kell stb... es hatha fel fogja ajanlani h var veled egy kicsit stb es akkor orak utan pl megkerdezed h amugy elugrana e veled enni csak ugy. Nem tudom mennyire erted de sok sikert :)
2017. ápr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha elvileg tetszel neki, biztosan nem mondana nemet, ráadásul valahol el kell kezdeni. Szerintem egy egyszerű séta tökéletes lenne kezdésnek, aztán mehettek később kajálni, moziba stb.
2017. ápr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 L.Bandita ***** válasza:
Pofon egyszerű, ha mindketten gátlásosak vagytok és nem mertek közeledni egymáshoz szemtől szembe akkor a legegyszerűbb megoldás ha messengeren beszéltek meg egy találkát. Megkérdezed , hogy nincs e kedve kimozdulni veled valamilyen sporteseményre. A ti helyzetetek abban is könnyű hogy van közös érdeklődési területetek, az a bizonyos verseny.
2017. ápr. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!