Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk menniyre nézitek, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk menniyre nézitek, hogy egy lány ír rátok vagy ti a lányra? Ebben is számít hogy ti szerettek kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Már egy pár randin voltunk és nem tudom hogy várjak e amig o keres engem...

Ti menniyt szoktatok egy nap levelezni 5-6 randi után ?



2017. ápr. 26. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha eddig mindig ő írt rád akkor, IDEJE LENNE HOGY TE ÍRJ, ugyanis enyhe sértésnek veheti hogy ő folyton rád ír te meg úgymond le se... és akár úgy is veheti hogy annyira nem érdekled. És biztos jól esne neki ha te is rá írnál.
2017. ápr. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De multkor én irtam neki :) , csak elotte o :)) , de amikor ir mindig nagyon lelkesen válaszolok :))
2017. ápr. 26. 18:28
 3/5 anonim ***** válasza:
ez sráctól függ. nyilván akinek megvan a kellő egója mert úgy néz ki, az nem fog írogatni, mert válogathat naponta is a 20 közül ... most nem?
2017. ápr. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ezt te tudod igazán eldönteni,hogy mennyi,ide komoly a dolog.Én például soha nem írok egy fiúnak sem és volt aki már kicsit félre értette,de nálam ez szabály szerüség :D Szóval lehet,hogy ő is azt várja,hogy most te kezdeményezz. 16/L
2017. ápr. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
En a srac helyeben azt erednem, hogy teged talan nem erdekel es azert nem ir. Csinaltam mar olyan "tesztet", hogy direkt nem irtam lanyra 2-3 napig, hogy lassam, hogy en is kellek-e neki nem csak forditva. Ha tul sok a szunet, akkor ideje ujragondolni a dolgokat
2017. ápr. 30. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!