Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 17 evesen 20 evessel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 evesen 20 evessel?

Figyelt kérdés

szoval van egy lany, akivel ugyanoda jarunk kulonorara (mosolygos, kedves, stilusa is tetszik). Igazabol a bokenno az, hogy o 20 eves en meg csak 17. Mondjuk ez nem olyan latvanyos, mivel 190 magas vagyok, kicsit vekonyabb, de inkabb atlagos. Pompadour haj, normalis cuccok, szoval szerintem valalhato aranylag azert :D , de azert megiscsak 3 ev felfele. Nemtudom mennyire venne komolyan.


A masik gond pedig az, hogy szeptembertol mindenkepp kulonvalnak utjaink, mivel en kikoltozok, o meg visszamegy Spanyolhonba.


A kerdes igazabol, hogy erdemes lenne e, megprobalni vagy nagyobb csalodas lenne, hogy tudom, hogy mindenkeppen el kell vallnunk, ha ossze is jonnenk.


2017. máj. 4. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha kimegy akkor azt mar most el kell felejteni sajnos egy fiatal kapcsolatnak nem tesz jót a kulonlet mindketten tudnatok elni az eleteket massal igy meg csak egyutt szenvednetek mikor találkozhattok ujra...enis atelem ezt heti egy talalkozasnal nagyon rossz arrol nem is beszelve mennyi penz elmegy csak az utazgatassal
2017. máj. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod. Ha karier vagy munka miatt elválltok akkor úgysem életed szerelmét fogod megtalálni.
2017. máj. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!