Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 13 évesen egy 26 évessel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 évesen egy 26 évessel szerintetek találkozhatnék/randizhatnék? :$

Figyelt kérdés
Kicsit félek a helyzettől, de megbízok benne és szeretem is :) 2 hónapja chatelgetünk meg telefonálunk meg skypolunk és szerelmesek lettünk. Felajánlotta a találkozás lehetőségét hogy eljönne hozzám mert amúgy kb. 100 kmre lakik. Szerintetek működhet egy ilyen kapcsolat? Szüleimnek hogy mondjam meg? Tudom kicsit sok a korkülönbség, de volt már nagyobbra is példa más esetekben! Meg érettebb is vagyok a koromnál jól megérjük egymást.

2016. márc. 6. 22:25
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
77%
felejtsd el rohadt gyorsan hacsak nem a kisebbségbe tartozol..
2016. márc. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
NEM!
2016. márc. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
81%
Hát te hülye vagy b4zmeg....Nem lessz belőle semmi,ne is álmodj....
2016. márc. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%

13 éves vagy, ő felnőtt, 100km-re lakik


most mit remélsz? mi lehet ebből?

2016. márc. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsi lennék, hogy a szüleid mennyit tudnak ebből a nagy szerelemből. Ha ők engedik, akkor találkozzatok.

Én nem engedném, egyértelmű.

2016. márc. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
94%

Ne találkozz vele egyedül. 13 vagy tudnia kéne neki is h ha még nem vagy 14 akkor ez a kapcsolat törvény ellenes. A szüleidnek mond el minél előbb, lehet eltíltanak majd tőle, de nem csoda mert nem normális ha szerelmesek lettetek és nem a kor különbség miatt mert ha te mondjuk 30 lennél ő meg 43 már nem tűnik durvának de te még gyerek vagy , még akkor is a korosztályodnál értelmesebbnek tart valaki(vagy te saját magad).

Neked nem kéne találkoznod senki olyannal egyedül akit az interneten ismertél meg... tudom h megbízol benne meg szereted, de ő felnőtt, és 2 hónapja ismered... egy normális férfi aki ennyi idős nem hajkurászna egy ilyen fiatal lányt... már lassan családot kéne alapítania (tudom a pasiknak több ideje van mint a nőknek de akkor meg kéne már keresnie az igazit) ebből én azt látom h nincs vele rendben valami de nem ismerem nem fogok ítélkezni... Szólj a szüleidnek, ne érdekeljen semmi csak szólj nekik és beszéld meg velük.


ha találkozol vele, és a szüleid nem tudnak róla akkor mit fogsz hazudni?

2016. márc. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok 14/l
2016. márc. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
88%

Istenem ennyi ésszel szabad lábon

Kicsi lány,egy 26 éves ember,hogy lehetne szerelmes egy 13 éves gyerekbe?

A csávó nagyon egy pedofil beteg állat lehet

Gyorsan felejsd el

2016. márc. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Elég negatívan áll hozzá mindenki :( Miért baj az hogy idősebb? Nem pedofil. Külsőre kinézek simán 16-nak. A szerelemnek meg nem akadáj a távolság!
2016. márc. 6. 22:42
 10/43 anonim ***** válasza:
83%
Aki 26 évesen 13 évesekre bukik az pedofil. Ezen nincs mit szépíteni. Működhet kapcsolat ekkora korkülönbséggel, de ahhoz neked legalább 4 évvel idősebbnek kéne lenned. Egy 26 évesnek vannak igényei amiket neked még nagyon nem kéne kielégíteni, másrészről elég valószínű hogy ki fog csak használni te meg össze leszel törve a végén. A szüleid joggal lennének kiakadva a dolgon. Azt gondolom hogy most el vagy vakulva és nem hallgatsz ránk és találkozni fogtok így is úgy is, de egyet ígérj meg: szüleidnek szólsz és nem leszel kettesben az illetővel. Ez amúgy is aranyszabály netes ismerkedésnél, kortól függetlenül. De így még inkább ki van élezve a dolog. Annak hogy ez a kapcsolat tartósan működjön és ne legyen nagyon csúnya a vége 0.01% az esélye kb.
2016. márc. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!