Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti hova mennétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hova mennétek szívesebben első "randira"?

Figyelt kérdés
Az alap történet az, hogy amióta megismerkedtünk azóta személyesen még csak egyszer beszélgettünk az is kicsit furcsa volt, mint minden első beszélgetés. Most elszeretném a lányt hívni valahová, a célom ismerkedés lenne, beszélgetni kicsit. Étterembe hívjam, vagy inkább csak sétálni valahová?

2017. máj. 10. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha félsz, hogy elfogyna a téma, akkor mindenképp valami programra menjetek. Sétálni például. Így mindig lesz bejövő információ, amiről tudtok beszélni. Ha úgy érzed, hogy órákig tudnátok egy asztalnál ülve társalogni, akkor nyugodtan vidd beülős helyre. De ne étterembe, inkább valami cukrászdába, kávézóba. :)
2017. máj. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet a séta lesz, mert tudnák én beszélni órákig csak nem olyannal akivel még ilyen idegen viszonyba vagyok :/
2017. máj. 10. 12:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, a séta legjobb szerintem is. Ha sokáig el beszéltek és jól kijöttök már, akkor megkérdezheted nem e éhes nem e szomjas és ha igen meg hívhatod fagyizni vagy kávézni. :)
2017. máj. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi fagyizni mentünk.:) és mivel kocsival volt így kocsikáztunk kicsit.
2017. máj. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!