Kezdőoldal » Utazás » Európa » London vagy Moszkva? Első...

London vagy Moszkva? Első ízben hová utaznátok szívesebben?

Figyelt kérdés
Hová olcsóbb, egyszerűbb eljutni és hol több a látnivaló?
2014. aug. 16. 07:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Londonba egyszerűbb és olcsóbb is eljutni. Azt hallottam, hogy Moszkva eléggé drága egy hely. Engem amúgy Moszkva jobban vonz, ha lenne rá lehetőségem, én inkább oda utaznék.
2014. aug. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első alkalommal inkább én is Londonba a fent említett okok miatt. Mivel már ötször voltam most én is szívesebben nézném meg Moszkvát, ahová már egyébként 10e alatt is van repjegy oda-vissza, de a vízumügyintézés túl macerás és drága.
2014. aug. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én Londonba egyáltalán nem mennék, úgyhogy Moszkva. Bár Londonba egyszerűbb eljutni (orosz vízum).
2014. aug. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
10%

Egyetlen percet nem gondolkodnék, és London mellett döntenék.

Lévén moszkva az év 7 hónapjában élhetetlen hideg hely, irtózatosan drága a vízum + a szállás árak is az egekben vannak.

Meg... valahogy London a civilizációt jelenti számomra, míg moszkva a keleti barbárságot.

2014. aug. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!