Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedés első napjaiban egy...

Ismerkedés első napjaiban egy lány milyen bókokat hall szívesebben, amik a külsejét, vagy a személyiségét dicsérik?

Figyelt kérdés
A személyiségről ilyenkor még sokat nem lehet, de mindenképpen azt akarom, örüljön a bókjaimnak, ne legyenek sablonok. Köszi!

2014. márc. 26. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
bármit vegyesen
2014. márc. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tuti nyerő: Szép vagy, mint egy új traktor. :D
2014. márc. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jaj, milyen szép a hajad, a szemed, a szád, a lábad, a popód, a kezeid, a körmöd, a szempillád, ,ahogy rásüt eme csodás tavaszi fénysugár, jaj, de gyönyörű. :)
2014. márc. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én tényleg komolyan kérdeztem, ilyeneket mindenki tud mondani, de ezek rosszak, semmitmondóak. Nem azt várom most, hogy adják a számba, csak valami irányt, útvonalat.
2014. márc. 26. 20:07
 5/11 anonim válasza:
Semmiképp se a külsejét dicsérd, próbáld meg a fejedben összerakni a személyiségjegyeit, és arra utalgass, így még próbálja még "erősíteni" is azt a tulajdonságát.
2014. márc. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ami elsőre eszembejut, az, hogy határozottságot, erős jellemet sugároz. Ez nem tudom jó-e pozitívnak, vagy csak túl rájátszik erre, és elszáll tőle.
2014. márc. 26. 20:12
 7/11 anonim ***** válasza:

ez nagy hülyeség, amit az előző írt, igenis dicsérd a külsejét.

Elmondom mi van, ha nem dicséred a külsejét: azt fogja hinni, hogy csak barátként tekintesz rá.

Ha arra helyezed a hangsúlyt, hogy ő NŐ, nem pedig egy szimpatikus akárki, akkor adsz esélyt annak, hogy kialakuljon köztetek valami.

2014. márc. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hallod... ránézel és ami tetszik :D egyszerű
2014. márc. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nem hiszem h hülyeség lenne, a külsejével minden nő tisztában van, ha viszont más tulajdonságait dicséred, rájön, h figyelmes vagy, és igazán érdekled, nemcsak egy szép szextárgyat látsz benne.
2014. márc. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Na tehát én nő vagyok. Hagy tudjam már, hogy mi kell nekünk. Mindig örülök, ha tetszem valakinek. Olyan nincs, hogy egy nő eleget hallja, hogy szép. Az mindig jól esik, és egyáltalán nem mondják olyan sokan. Nem kell a nagy sóhajtós vallomás, hogy te olyan gyönyörű vagy, mint az aranyszínű napfelkelte, hanem ha meglátod, akkor mondhatod, hogy de csinos vagy, stb.

Nem kell túlzásba se vinni, de igazán lehet mondani valami szépet a külsőre.

2014. márc. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!