Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egy hét chatelés után találkoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lucy420 kérdése:

Egy hét chatelés után találkoztunk a sráccal. Vajon mi lelte?

Figyelt kérdés

Taliztam egy sráccal még hét elején. Tök aranyos volt, sokat nevettünk.

Facebookon kicsit könnyebben kommunikáltunk, becézgetett (picim, tökmag stb.)

Aztán a tali után kicsit furcsa lett. Nem beszélgetünk már úgy, mint tali előtt.

Nem tudom, hogy beparázott-e esetleg valamitől, vagy sem. Viszont az exével még mindig beszélgetnek (CSAK BESZÉLGETNEK)

Rákérdeztem, hogy esetleg koptatni akar-e, azt mondta, hogy nem. De nem tudom hova tenni a szitut. Segítsetek pls!!! :/



2017. máj. 11. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Szép vagy és zavarba van..
2017. máj. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Ezzel csak magad hitegedet, hogy csak beszélgetnek, van ott még valami, vagy akarja, hogy legyen.
2017. máj. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2/2

Saját maga mondta, mert rátértem a témára, hogy azért ez kicsit zavaró. Az ő állítása szerint nem akar tőle semmit, mert egy k***a. (ha ő hazudott, akkor most én is)

2017. máj. 11. 18:39
 4/5 anonim ***** válasza:
akar még az extől valamit, ha mást nem is, akkor dugást. te meg nem érdekled, csak nem akarja megmondani.
2017. máj. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem megbántásból mondom, de elképzelhető, hogy nem jöttél be neki annyira és most lehet ő se tudja még mi legyen veled.
2017. máj. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!