Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ez nagy korkülönbség? A férfi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagy korkülönbség? A férfi szeptember végén lesz 25, a lány július közepén 16?

Figyelt kérdés
2017. máj. 15. 07:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
41%
Sztem csak dugni akar :( de nagy különbség, de próbáld meg :)
2017. máj. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
85%
Nem a korkülönbség nagy, hanem a lány túl fiatal, még gyerek!
2017. máj. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
81%
A lány még kicsi. Nem értem hogy egy 25 éves mit akar egy 16 évestől, dugáson kivül persze de azért lehet hogy nem lenne gusztusom gyerekkel csinálni.
2017. máj. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
70%

Nagypapám 25 éves volt, amikor megismerte a nála 8 évvel fiatalabb nagymamámat. És nem, nem azért, mert csak egy jót dugni akart, meg nem is azért, mert - hogy is divatos mondani, ha valaki nem felszínes? - "a saját korosztályában nem tudott érvényesülni", hanem mert meglátta benne azt, amit másban nem. Sírig tartó házasság lett belőle, 3 gyerekkel és 6 unokával.

Semmi nem azon fog múlni, hogy most 1, 6, vagy 10 év van-e köztetek.

2017. máj. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
77%
Ha téged ennyire zavar a korkülönbség maradj a szexnél aztán elküldöd asvájcba.
2017. máj. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

4: A megismerkedés és a kapcsolatkezdés nem ugyanaz a dolog!

Az én nagyszüleim is ismerték egymást, amikor 13 éves volt a nagymamám, a nagypapám 19 volt, de nem kezdtek kapcsolatba!

2017. máj. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
76%

Eszem megáll hogy minden kérdésnél feljön valaki és írja "a nagymamám és nagypapám is..." de az más világ volt!

Itt tényleg nagy az eltérés, 24F-ként írom hogy én nem tudnék mit kezdeni egy 16 évessel, max iskolába elkísérni! Normális felnőtt férfi nőre vágyik, nem kislányra, de igaz van aki erre vágyik...az viszont baj mert nem felelősségteljes nőt akar hanem egy bólogató kis tinit aki térdel neki ha kell.

2017. máj. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
90%
Önmagában a korkülönbséggel nem lenne baj, de itt a lány túl fiatal a férfihoz, ha mondjuk a lány lenne 25 a pasi meg 34 az más lenne...
2017. máj. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
57%
Az én barátom 22 eves én 16 mi megvagyunk. Tudunk beszélgetni is megvan köztünk az összhang is,es nem csak szexre kellettem neki vart addig ameddig én mar akartam azota egyutt vagyunk mar 4honapja
2017. máj. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
41%

De lányok, miért állandóan csak az idősebbekbe "estek bele" ?

Egyébként meg nem a korkülönbség a legnagyobb baj, hanem az, hogy teljesen más életszakaszban vannak.

2017. máj. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!