Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Ti hogyan reagálnátok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti hogyan reagálnátok, ha egy teljesen ismeretlen lány szóba elegyedik veletek?

Figyelt kérdés
Van egy srác a buszon, aki nagyon tetszik . Néha találkozik a tekintetünk, de a barátnőim szerint is szokott engem nézni, illetve ha leszállok buszról mindig utánam fordul. Az osztálytársam volt osztálytársáról van szó és mondta, hogy nehéz dolgom lenne vele, mert elég félénk és bizonytalan. Szeretném megismerni, ezért arra gondoltam, hogy beülök mellé és elkezdek vele beszélgetni. Ti erre hogyan reagálnátok?

2017. máj. 22. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Nem szeretem az ilyen ismerkedős-nyomulós lányokat! Ha a srác akar valamit, majd odamegy, te meg max. viszonzod kedvességét.
2017. máj. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha félénk akkor mindenképpen kezdj el Te közeledni, ettől hátha megjön az önbizalma.
2017. máj. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én bárkivel elbeszélgetek:D
2017. máj. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát az tuti, hogy engem személy szerint leverne a víz, és azt se tudnám, hogy mi is van a lábam között vagy hogy élek-e vagy halok.


De mindenesetre ha haladna a beszélgetés akkor ahogy egyre jobban feloldódnék nem lennék annyira ideges, kövinek meg már lehet nem kellene megrúgni hátulról, hogy odamenjek hozzá. :D


20/F

2017. máj. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy kezdj el chaten beszélgetni! Ha minden jól megy hivd el valahová, aztán kiderül hogy mi van! :)
2017. máj. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nagyon örülnék habár én szeretek beszélgetni főleg lányokkal de a legtöbbször csak akkor ha ők jönnek dumálni szval ha jó dumás vagy és nem fogsz kifogyni a témából útközben akk hajrá sztem örülne neki.
2017. máj. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj hozzá oda beszélj vele. A többi kiderül. :) Nincs mitől tartani, hisz vesztenivalód sincs. Hajrá! :)
2017. máj. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!