Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Srácok, ha rátok írna egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ha rátok írna egy ismeretlen csaj, hogy lenne-e kedvetek náluk aludni, akkor elmennétek?

Figyelt kérdés

Hétvégén egyedül leszek és van egy srác a városból, aki egyik ismerősöm ismerőse és első látásra megtetszett, de ő nem ismer. Ha ráírnák, hogy lenne-e kedve nálam aludni, nem tudom, mit szólna... ask-n akarom megkérdezni, ha igent mond, akkor megmondom neki a nevem, előre nem akarom. Szerintetek ez jó ötlet?

Fiúk, ti örülnétek ennek és elmennétek vagy ribinek tartanátok a csaj és elkürtölnétek mindenkinek... vagy mi legyen, én nagyon akarom, csak nem akarom elrontani ezt az egészet, hogy rossz véleménnyel legyen irántam 16/L


légyszi kort is írjatok!



2016. jan. 8. 18:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Hát, ha engem hívnál, és jó csaj lennél, szemrebbenés nélkül mennék:D
2016. jan. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a szex miatt kellene?
2016. jan. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Persze, hogy mennék! :D

19/f

2016. jan. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Először talán a szüleidtől kérdezd meg,engedik-e az ingyenes átmeneti szállót egy idegennek,mielőtt berendeled a b*szókát
2016. jan. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
az attól függ ,hogy mi lenne a jutalmam?:D
2016. jan. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
94%
Attól hogy elmegy, még lehet hogy meglesz a véleménye rólad, mondjuk az, hogy elég könnyen adod magad.
2016. jan. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha tetszenél, nem mondanék nemet, biztosan elmennék, de őszintén szólva nekem nem az lenne az első gondolatom, hogy kapcsolatot akarsz velem... azt jobb az alapoktól kezdeni, építgetni, és nem egyből éjszakára hívni a pasit, nehogy félreértse.

Sok sikert :)

18F



18/F

2016. jan. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Benne lennék, de át kell gondolni hogy valódi-e a lány, és a szándéka, ha igen, akkor simán mennék :)
2016. jan. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Amugy szerintem ne bróbáld meg, nem hinném, hogy tetszene neki, csak el ásnád magad előtte
2016. jan. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
31%

Ez egy nagyon szánalmas nyálcsorgató próbálkozás...nem vagy normális, hogy egy tök idegen emberrel akarsz együtt aludni. Egyáltalán miért aludni?

Szegény szüleid elmennek otthonról, és a buta pitsa lányuk mire készül...

Égesd be magad!

2016. jan. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!