Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ha nem tok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem tok dönteni 5-10 fiú közt? Leg sziveseben járnék mindel kicsit h úgy könyebb legyen dönteni

Figyelt kérdés

irogat csomo fiú vagy 100: snapen, instán, facen mindenhol, abból 5-10 ami jo. nem tok dönteni melyik lenne a jo de akk lerbancoznának ha mindet kipróbálnám pedig az lenne a tuti

milyen modzert tudtok h azért jól döntsek



2017. máj. 26. 19:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
61%
khm k***a, amugy meg kiváncsi vagyok arra hogy egyáltalán valamelyiknek te bejossz e
2017. máj. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

k*** a tudod kid anyukád

ha írogatnak szerinted? nyomorék

2017. máj. 26. 20:40
 13/18 anonim ***** válasza:
53%
ahhhhh szerelembe estem beléd
2017. máj. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
66%
ja bocs, nem ide
2017. máj. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
43%

Mi a Fas*, nem neked kérdező hanem a válaszolóknak, akik k*váznak, mi a fas* csak ismételni tudom, akik így reagáltak mint a 11es azok valószínűleg soha a büdös életben nem ismerkedtek még és 40 évesen az lesz a kifogásuk, hogy az a nő már randizott mással így nem akar 2. lenni, könyörgöm egy randi nem egyenlő azzal, hogy leis fekszik vele és igen lehet az 5-10 fiú sok, de nem azt mondta, hogy mindegyikkel elmegy du*gni egy motel szobába....

Kérdező szerintem szűkítsd le a kört 3-4 fiúra, döntsd el mélyen legbelül, hogy kik azok akik valóban simpatikusak és alkalmasabbak lennének hosszútávra és utána menj el azzal a 3-4el külön-külön és ott is mérd fel őket, persze óvatosan, nem mindig mutatja ki mindenki egyből a foga fehérjét, mint a k*vázó 11-es akinek egyetlen problémája, hogy mindenki lesz**ja és egy lány már akkor k*vának tekint, ha nem tetszik az adott lánynak, mert nem bírja elfogadni a kis törékeny kretén egója, mivel mindig mami szoknyája alá bújt , szóval ha magadra vetted az ilyen válaszokat, akkor szerintem felejtsd el az egészet és nyugodj meg, ilyenkor csak jusson az eszedbe, hogy a monitor mögött ülő egyed szimplán lehet hogy csak egy szerencsétlen aki az életben nem bír azonosulni és feljön ide mindenkit negatív kritikával illetni, mert azt hiszi ettől nő majd meg a fa*ka, de csak szimplán sza*d le és jobb lesz :)

2017. máj. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
35%

"Végig probalod az összest járásilag? aztan döntesz hogy az 55-ös sorszámu?"

Örülök, hogy a szövegértés megy barátom, vagy neked a számok 45től kezdődnek? 100an írnak neki, de csak 5-10el akar/akart elmenni randizni, ugyanúgy a többi válaszba is beleköthetnék, de mindegy lényegtelen éljetek a nyomorotokban, sok sikert a randikhoz kérdező.

2017. máj. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
70%

Nehány embert eléggé zavar a kérdező sikere. :'D

Szerintem beszélgess egy kicsit mindegyikkel privátban, aztán aki tényleg szimpatikus, azzal menj el egy-két randira, utána már viszont választanod kell.

Sok sikert! c:

2017. máj. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Randizz vel¨k 1-szer és válaszd ki kivel fogsz járni aki megttszik. ENyii. LOL 14/F
2017. jún. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!