Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Randizás

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

A kiszemeltemnek 2 nap múlva lesz szülinapja. Mit tegyek?

Az nyomulásnak számít, ha valami komoly ajándékot adnék? Az segítene, ha elmondanám mi jellemző rá? Bem akarok beégni előtte

Keress kérdéseket hasonló témákban: születésnap, ajándék, fiú, meglepetés, tiniszerelem

2017. máj. 30. 20:12  Privát üzenet  

A válaszok

Ne veggél azert komoly dolgot.

Kis szimpla ajándék, egy kis boldogit felirattal.

Biztos jól fog esni neki.

(Ha meg nem, akkor egy tapló és nem érdemrl meg téged!😄)

Sok sikert.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2017. máj. 30. 20:52 Privát üzenet
Valami kis kedves, szolid ajándékot adj neki (pl. virág, csoki) és akkor nem fogsz beégni.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2017. máj. 30. 20:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit csináljak, hogy ha a kiszemeltemnek a legjobb barátnője fülig szerelmes belém?
Írtam a kiszemeltemnek Facebookon, de nem válaszolt. Be is jelöltem és elutasította. Most ennyire rossz vagyok vagy ennyire bunkó?
Alakulgat a kapcsolatom egy sráccal, két hét múlva lesz a szülinapja, szerintetek mivel készüljek neki? Azért vagyok tanácstalan mert nem tudom hogy meddig jutunk addig. Ti mit adnátok neki?
Üdv.25 eves a baratom most lesz a szülinapja, mit vegyek neki? Nincs hobbija. Szereti a kocsikat. Mercedesz Benz kocsikert van oda
Jo otlet lehet bevallani a kiszemeltemnek hogy mit erzek iranta? 17/l
Írjak a volt kiszemeltemnek?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Randizás rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!