Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fontos nekem, várjak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos nekem, várjak?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal jobban ( már azelőtt is ismertük egymást egy suli stb), elkezdtünk beszélgetni messengeren, megemlítettem neki, hogy merre leszek és végül egy buliba keveredtünk el voltunk egész este, megvolt az első csók másnap reggel keresett is beszélgetünk délutánig vasárnap.Azóta semmi szerintetek keressem én vagy várják még? Szeretném ezzel a sráccal komolyabban és nem akarok túl rámenősnek tűnni

2017. jún. 5. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy lesz belölle komoly kapcsolat. Szerintem holnap/holnapután írj rá,s tudd meg mi a helyzet.
2017. jún. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha mindig te irkálsz akkor hagyd hagy keressen majd ő ha szeret 3 napnál tovább nme birja majd. De ha mindig csak ő ír akkor írj rá!
2017. jún. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!