Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Vannak olyan lányok akik csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok akik csak a jóképű srácokkal rendesek?

Figyelt kérdés
2017. jún. 6. 23:36
 1/10 Lazy Lover ***** válasza:
25%
Vannak kb a csajok 99% a
2017. jún. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13%
Kb minden 1000. Lány nem olyan.
2017. jún. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

te kedves szoktál lenni egy vadidegen csajhoz úgy hogy semmi szimpátiát nem érzel iránta?? na ná hogy nem

most ha egy csajnak nem jössz be akkor nem kedves

de pont nem ezekkel a csajokkal kéne foglalkoznod legalább is szerintem

2017. jún. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 ~GekkóNiki~ ***** válasza:
Vannak. Meglepő?
2017. jún. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen nagyon is meglepő, hiszen amúgy minden felületen azt hirdetik, hogy mennyire nem számít a külső, csakis a kisugárzás! Ennyire képmutatóak lennének a nők?
2017. jún. 10. 11:55
 6/10 ~GekkóNiki~ ***** válasza:

Nem fog tetszeni amit mondok & sokan le fognak pontozni.

Igen, számít a külső. Nőknek, férfiaknak, mindenkinek. Van akinek kevésbé, van akinek jobban.

Igen, a nőknek is. Tudom, durva, mi? Pedig minden nőnek el kéne fogadni egy pörköltfoltos asszonyverőből kibuggyanó sörhassal rendelkező embert, mert nekik nehogy már számítson a külső.

Gondolom te férfi vagy. Ha van egy nő aki megtetszik külsőre (meg valamennyire ismered) akkor te is rendes vagy vele, meg szeretnéd ismerni, stb. és közben a többi nőre körülötted annyira nem figyelsz, mert ő érdekel, ő köti le a figyelmedet.

A nőknél is ugyan így van ez, bármilyen meglepő.

Meg igen, persze ott vannak a felszínes nők is akik tényleg a külsőre mennek, de ez mint írtam szerintem a mai világban nem meglepő, a másik nemben is vannak felszines emberek.

2017. jún. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 akarkizoltan56 válasza:
1 %
2017. jún. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Meton ***** válasza:
A férfiak legfontosabb jó tulajdonsága, hogy sok pénze legyen és jó munkája, második jó tulajdonsága, hogy jóképű, jól öltözött, harmadik, hogy humoros legyen. Lehetne még folytatni, a nőknek sokszor egy jó tulajdonság már elég, de nyílván vannak, akik magasra teszik a lécet, és minden kell, tehát legyen gazdag, jóképű és humoros. Egy gazdag, csinos lány valószínűleg csak ilyen tulajdonságokkal rendelkező férfiakat fog keresni.
2017. jún. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Szeder Katalin ***** válasza:
Ha elhárít, az még nem rossz tulajdonság nála, csak kellemetlen helyzet számodra. Persze, hárítani, elutasítani is sokféleképpen lehet. Ha nem tetszel egy lánynak, minél erősebben nyomulsz rá, annál durvább elutasításra számíthatsz. De ne csüggedj, ízlések különbözőek, pofonok pedig ritkábban csattannak. Amúgy a csókra is azt mondják, csattan.
2017. jún. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9


Nem nyomulásról beszélek, hanem arról, hogy a lány egyáltalán nem akar beszélni hozzád, rád sem akar nézni. Egyszer véletlen úgy hozta a helyzet, hogy mellé kellett ülnöm mert odaült egyetemen az én csoportomhoz és amikor érkeztem akkor csak az az egy szabad hely volt és oda ültem. Ő rögvest felállt és kitalált valami magyarázatot (hogy nem lehet valami jól látni onnét a táblát) és átült egy távolabbi ülőhelyre, ám csoport nélkül maradt. Szóval szerintem ez egyenesen gyerekes, aztán pedig undorító viselkedés. Nem az oviban voltunk.

2017. jún. 15. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!