Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis miből szerezhetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis miből szerezhetnék önbizalmat, ha esélytelen vagyok a sok Páwa meg jóképű, pénzes családba született menő cuccokban járó srácokkal szemben?

Figyelt kérdés
Sajnos én egy nagyon szegény családban élek, pár éve még nem voltunk ilyen szegények, de akkor sem dúskáltunk a pénzben, alényeg, hogy nekem alig van ruhám és azok sem valami új darabok, ráadásul, mivel nagyvárosi csajokról van szó, itt alapból mindenki gazdagabb általában és jó, menő ruhákban járkál, menő cipőkben stb. Én is szeretnék ilyen jó ruhákat, meg cipőket, de sajnos anyagilag nem tehetjük meg, így kénytelen vagyok használt meg ősrégi cuccokban járni és emiatt még rondábbnak meg senkibbnek érzem magam, mivel a szép lányok is olya jól öltözködnek általában meg a fiúk is jó családban élnek, minden haverom menő göncökbben jár, megtehetik, mindenki gazdagabb tőlünk a környezetemben és ez is csak frusztárl, ráadásul szeretnék kondizni is, mert rám férne legalább 10 kiló pluszba, ugyanis sovány vAGYOK, nyílván a szegénység velejárója a szegényes, tápanyagokban szegény étkezés is. Ráadásul nekem iszonyat gyors az anyagcserém. Mindig azon vagyok, hogy ne fogyjak egy kilót sem, míg mások meg fogyni szeretnének, szóval számomra a hízás is nagyon nehéz és ez is zavar, hogy ennyire vékony vagyok, emiatt is úgy érzem, nem kellenék egy lánynak sem. Na meg az arcom sem egy leányálom, sajnos. Szóval semmi önbizalmam, egy senkinek érzem magam, a szép lányok mind jó ruhákban járnak és én gázul néznék ki mellettük.
2013. jan. 17. 15:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Miért nem vásárolsz használtruha boltban? Csomó olyan van, ahol 500 Ft a márkás cucc. A vékonyság meg nem kifogás. Akkor is gyúrj, legalább fél perc alatt látszik rajtad...
2013. jan. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nehéz eset. Nem írtad, hogy hány éves vagy.
2013. jan. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van. Én is turiban veszek ingeket, nagyon jókat lehet kifogni.
2013. jan. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a gazdag srácoknak van barátnőjük..te is meg fogod találni a hozzád való lányt,aki nem a külsőségek miatt van veled s ez sokkal értékesebbé teszi majd őt a többinél.
2013. jan. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Mégis mi az isten az a páwa?

Amúgy meg irány a turi én nő létemre ott veszek tök olcsón, jó ruhákat!

2013. jan. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha csúnya is vagy, meg szegény is, akkor sajnos gyakorlatilag esélytelen vagy a lányoknál.
2013. jan. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Rengeteg nő van aki csak be adja a derekát. Úgy hogy zaklasd a nőket és ne sírjál!
2013. jan. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%

Jaja, ezek csak kifogások. Egy kapcsolat kialakulása nem ilyen külsőséges dolgokon múlik elsősorban. Persze sok lánynál igen, de vannak olyanok is, akiknél nem. Inkább másra kéne koncentrálnod, azokat felsorolni magadban, amikben jó vagy, amik pozitívak, és azt előtérbe helyezni a gondolkodásmódodban, magadról alkotott értékrendedben.

Szóval lehet találni lányt úgy is, hogy az ember szegény, és nem kondizik, sok sikert! :)

2013. jan. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Thyl ***** válasza:
Valaki légyszi írja le h mit jelent a PÁWA,mert amúgy nagyon idiótán hangzik, a jelentését meg nem tudom
2013. jan. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%

A páwa asszem az aki márkás cuccokkal villog az utcán

Kérdező: Gondolom valami kis tizenéves vagy. Ha mégsem akkor ideje lenne felnőni és kinőni a nyafogásból is. Az én VŐLEGÉNYEM nem páwa, nem gazdag (a családja sem), nem valami izom állat.

a nők is különböznek. Persze van akinek az általad leírtak az elvárásai, de nem mindnek. Egyszerűen keress olyan csajt akinek így vagy jó ahogy vagy. Persze az önbizalom nem ártana, mert gondolom süt rólad h hogy állsz a dolgokhoz. Az pedig tudat alatt is taszítja a nőket.

2013. jan. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!