Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 14-17 év körüli fiúk! Ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-17 év körüli fiúk! Ti elmennétek egy gamer lánnyal valamilyen gamer helyre randizni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt például valamilyen rendezvényre(Playit például) vagy esetleg átmentek egymáshoz és játszotok valamit. 14/L

2017. jún. 9. 21:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Krisztus gyere le:(
2017. jún. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Pontosan mi a problémád? :D
2017. jún. 9. 21:26
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen szoktam a lányokkal "játszani"

Ők is elég sokszor fogják meg a "botkormányomat" a "needforspeed"-ben :D őrült szukák ordítják mindig, hogy gyorsabban, ha "alagút" van, akkor meg mélyebben..

2017. jún. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ezen jót röhögtem :D természetesen nem szexuális értelemben értettem a ''játzsani'' szót :D
2017. jún. 9. 21:28
 5/16 anonim ***** válasza:
Igen, a gamer srácok szeretik ha egy csaj gamer, ez nem titok.
2017. jún. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Lazy Lover ***** válasza:
simán :D
2017. jún. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%
Amúgy a mindenben szexualítást látó válaszadó vagyok és én nem mennék el, mivel itt elég sok idétlen hülye ember van, pláne playiten ami már ilyen YouTube központú lett, régen mentem meg szerettem pár éve, de ma már túl sok b*i van ott, azaz youtubeos, akiket kinem állhatok mivel nem nézek youtubeot.
2017. jún. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Attol függ mivel játszol :P Viccet félretéve simán. :D Átugranék a laptopmmal vagy ő hozzám. Esetleg ahogy mondod a playit. Nem tudom, hogy pl. a Barcraftba beengednének-e de az is 1 jó opció :D 16/F :))
2017. jún. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Persze. PlayIT szerintem abszolút ideális lenne.

Szerintem az egymáshoz átmenés is jó lenne. Pl. hétvégén valami jó kis coop játékot kijátszani..

Csak az a baj, hogy túl kevés gamer csaj van..

2017. jún. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ ment a zöldpacsi :D


Utolsó:Sajna igen és ennek nagy része inkább lány gamer,ami kimerül abban hogy a streamjében konkrétan csak a melleit látjuk xD

2017. jún. 9. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!