Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ez mennyire számít embertelens...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire számít embertelenségnek?

Figyelt kérdés

Szerelmes lettem a legjobb barátnőm fiújába, és ő is szeret engem, de barátnőmmel csak "kényszerből" jár. Az mennyire számít úgymond embertelenségnek, ha a barátnőm háta mögött csókolóztunk meg minden, de előtte meg játszuk hogy még csak barátok is alig vagyunk? Nem hajlandó szakítani vele a fiú mert azt mondta hogy egy kicsit szereti de ő se igazán tudja. Holnap is találkozunk :/

Kérlek segítsetek, nem tudom mit csináljak. Köszönöm!

15/L



2017. jún. 10. 07:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

100%osan "embertelenseg".

ne menj bele ilyen jatszmakba, vagyis tudom, keso, mert mar belementel, de most azonnal szallj ki, mert hidd el nekem, nagyon meg fogod banni! a masik meg, hogy az nem baratno, aki a "baratno" pasijaval csokolozik, meg akkor sem, ha csak kenyszerbol van vele a csavo... egyebkent meg nem tudok elkepzelni olyan szituaciot, hogy en kenyszerbol legyek valakivel. tudod, mi a helyzet? a srac mindkettotoket hulyit, azert mondja, hogy szeret teged, hogy megfektethessen, es azert nem dobja a masik csajt, mert vele is jo a szex. innen mar te dontod el, mit teszel, de ha nem szeretned meg jobban eldobni az erkolcsod, es meg tobb fajdalmat okozni a lanynak (mert egyszer MINDEN kiderul!!), akkor ezt fejezd be, de meg jobb lenne, ha szepen odaallnal a "baratnod" ele, es elmondanad neki az igazat. k va nehez, de ez az egyetlen helyes ut. sok sikert hozza! attol meg ne parazz, hogy mar nem lesztek baratok, mert ez sem baratsag... igen, vszeg egy eletre megutal, de ha szerencsed van, megsem orokre. nekem viszont nem lenne tiszta a lelkiismeretem, amig ezt nem tisztaztam...

2017. jún. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez azt jelenti, hogy nem vagytok barátnők.


A gyerek meg inkább szakítson, ha nem tudja, hogy mit akar, ennek így nagy értelme van. Ha nincs szerelem, később szerelem szeretet kombináció, akkor az nem fog működni.


Mi értelme van, hogy megcsalja a barátnőjét de vele van, mert "kicsit szereti" (jót nevettem ezen, pedig nem kinevetni való dolog).


Szakítsanak, aztán majd összejöhettek, mert így megcsalni szegény lánykát... Nem túl szép. Nincs mit vesztened, úgyis kiderül, előbb utóbb elveszted a barátnőd, ha meg összejösz vele, akkor hamarabb, legalább kiélheted vele a vágyaidat (ha téged nem csak kicsit szeret)

2017. jún. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
ha ot kepes megcsalni, teged is meg fog, ez nem szerelem, es az ilyeneknek nem kell baratno, csak dugopajti.
2017. jún. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
kicsit idosebb vagyok nalad, nem vagyok ra buszke, de voltam hasonlo szerepben, mint te, bar nem a baratnom pasijarol volt szo. hidd el nekem, az ilyeneknek sosem sirig tarto langolo szerelem a vege, de meg csak par hetnel sem josolhato tobb a dolognak.. csak azt ered el vele, hogy osszetoritek a csaj szivet, aztan sz arnak fogod erezni sajat magad. inkabb szingli sracot keress, van egy csomo.. :)
2017. jún. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
vadasz tipusu, kell neki egy csaj, akit vegig hulyithet es dughat, mert hat a szexmegvonast nem birna ki rovid ideig sem. viszont mellette az a celja, hogy minel tobb csajt befuzzon, akar egy idoben is. nem tudhatod, hogy egyszerre hany lanynak mondja, hogy szereti, NE higgy a szep szavaknak, mert a tettek szamitanak, azok meg, haat, ahogy mondtad, elegge "embertelenek"...
2017. jún. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
olyan nincs, hogy valaki nem tudja, hogy mit akar. azert mondja, hogy szeret, meg stb, mert ezt akarod hallani, es igy hamarabb megkefelhet.. a fiuk mindig azt mondjak, amit a nok hallani akarnak, nem veletlen van a mondas, hogy a ferfiak abba szeretnek bele, amit latnak, a nok meg abba, amit hallanak. :) es a vegen te fogsz sirni, hogy egyutt maradt a csajaval, teged meg egy alkalom utan lapatra tett, mert csak egyszer kellettel neki... :/
2017. jún. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
Tipikus, barlangrajz módjára egyszerű tini pitsa.
2017. jún. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
en nem tini pitsanak hivnam, inkabb egy naiv lany, aki azt hiszi, hogy a szerelem arrol szol, hogy valaki megcsokolja, es azt mondja, szereti.. DE kerdezo, tanulj meg a sorok kozt olvasni, korodbol adodoan ertheto a naivitas, es mindenkinek kell par csalodas, hogy elegendo tapasztalatot szerezzen. viszont ha valami elkerulheto, azt megiscsak keruld el, es ezt a csalodast nem kotelezo bezsebelned.
2017. jún. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem tudom, lehet mégis jobb lenne ha abbahagynánk ezt az egészet, bár nagyon sajnálom mert szeretem...

2017. jún. 10. 08:43
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Hat hiddel hogy o teged nem szeret. Ha szeretne mar reg szakitott volna a "baratnoddel" miattad.

De tudod nem is aza szegyen hogy szegeny lany hatamogott ti szepen hancuroztok, hanem hogy ennyi idosen.. Es most ne erts felre, nem azzal van a bajom hogy 15evesen baratod van, felollem mar a 12eves gyerek is csinalhat ezt azt nem az en dolgom. De szamtalan ugyanilyne kerdes, vagy hasonlo kerdes van itt gyik-on amit tinik irnak ki... Miota lett divat a megcsalas ebben a korban?Mi lesz veled ha felnott leszel, majd hazasemberekre veted ra magad, es teszed tonkre a hazassagukat mert te szereted?:/ Ez nekem magas.

2017. jún. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!