Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ez mennyire számít embertelens...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire számít embertelenségnek?

Figyelt kérdés

Szerelmes lettem a legjobb barátnőm fiújába, és ő is szeret engem, de barátnőmmel csak "kényszerből" jár. Az mennyire számít úgymond embertelenségnek, ha a barátnőm háta mögött csókolóztunk meg minden, de előtte meg játszuk hogy még csak barátok is alig vagyunk? Nem hajlandó szakítani vele a fiú mert azt mondta hogy egy kicsit szereti de ő se igazán tudja. Holnap is találkozunk :/

Kérlek segítsetek, nem tudom mit csináljak. Köszönöm!

15/L



2017. jún. 10. 07:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
ilyen korban meg nehezen hoz felelossegteljes donteseket az ember, tombolnak a hormonok, es talan mar erettnek gondoljatok magatokat, de csak testileg vagytok azok. szellemileg meg evekig gyerekek lesztek, sok mindent at kell elnetek, mire egy kis elettapasztalatot szereztek, mondom ezt ugy, hogy en sem vagyok sokkal idosebb, de ez a par ev is sokat szamit igy visszanezve. mindenki latja rajtad kivul, hogy nem szeret teged, szoval ne az ilyen mulo vagyok utan menj, (mert akar hiszed, akar nem, ez el fog mulni, es jon meg sok mas pasi..) hanem gondolkozz az eszeddel. az eszed biztosan azt sugja, hogy hagyd ezt abba, ne engedj minden kisertesnek.
2017. jún. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
embertelenség!!!
2017. jún. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
En is 15 eves vagyok, hormonok ide vagy oda en nem mennek bele semmilyen megcsalasdiba... Ez inkabb felfogas kerdese..
2017. jún. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Ha veled akar lenni, akkor veled jár. A döntés az ő kezében van, megtehetné, hogy úgy dönt, hogy nem játsza tovább ezt a színjátékot. Szerintem vállaljátok fel az érzelmeiteket, már így is tök rosszul érzitek magatokat, hogy nem jártok azzal, akit szerettek; szóval adnotok kéne egy esélyt ketten magatoknak. A barátnő pedig majd megbékél, ő sem akar egy őszintétlen párkapcsolatban tag lenni, szóval meg fogja érteni, hogyha szeret és értékel titeket és fontosak vagytok neki. Ha szomorú lesz, majd kicsit vigasztaljátok, vagy adtok neki időt, ez tőle függ, amelyiket ő kéri magától, amelyiket felhozza, hogy neki erre szüksége van, hogy feldolgozza, és akkor hadd beszélje ki magából vagy éppen lehet az is, hogy egy darabig ne beszéljetek. Ha ő téged szeret fullra, és azt érzi , hogy inkább veled akar lenni, akkor veled lesz. Addig meg ne bánkódjál. Amúgy lehet, hogy még picit éretlen a fiú, mert nekem kicsit úgy tűnik, hogy nem tudja eldönteni, hogy pontosan most mit akar, melyikőtöket válassza, ergó még talán nem is szerelmes, tán azt se tudja, mi fán terem az; tehát kicsit még gyerek. Nem tudja eldönteni, hogy pontosan mit akar tényleg, és igazából inkább talán csak az a lényeg neki, hogy legyen valaki, tökmindegy, hogy ki, csak valaki legyen; szóval nem is konkrét személy, csak legyen mellette, körülötte valaki, akivel jól érzi magát; tehát talán nem szerelmes egyikőtökbe se, kicsi még, nem érti ezt a párkapcsolat meg szerelem -dolgot.
2017. jún. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat...

A vége hála Istennek happy end lett, mert kiderült hogy a srác csak hitegetett holott nem is szerelmes belém, és a barátnőmbe se...most szakítottak, nagyon megviseli barátnőmet, de ugyanúgy legjobb barátok maradunk és nem állhat közénk egy fiú se! Én is tanultam a hibámból és nem fordul elő többet ilyen...úgy örülök, szinte már a testvérem, én meg segítek neki túltenni magát rajta...

2017. jún. 12. 15:49
 16/16 anonim ***** válasza:
Édes hármas lesz ebből
2017. dec. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!