Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudnátok rajtam szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok rajtam szerelmi ügyben segíteni?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki irtózatosan bejön, de egy pár mp-es szemezésen kívül semmi nem történt.

Odamennék hozzá, csak az irodában, ahol dolgozik, többen is vannak, és rettegek a leégéstől, hogy zavarba jövök, és hülyeségeket beszélek. Meg ott van a fb, meg az, hogy a munkahelyen felhívom. Csak ott sem tudom, mit mondanék, meg hogy elmeséli a kollégáinak.

26f



#ismerkedés #félénkség #flört #első beszélgetès
2015. okt. 29. 23:02
 1/4 anonim válasza:
100%
Es mibe segitsunk?
2015. okt. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
pl ha hazafelé menet megvárod mondjuk a külső ajtó előtt, és akkor félreállnátok, és elhívnád kávézni, de nem pont akkor, mondjuk máskor? Mondjuk az lehet picit letámadós. De én nemtom, még ilyen nekem sose volt. V az irodaajtó előttről kérdeznéd meg v hát nemtom, ez most mennyire müxik, de pl vihetnéd a táskáját, de nemtom. Vagy vigyél neki kis csokor virágot v bonbont, akár nézd meg naptárban is, hogy mikor van napja neki.
2015. okt. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2.vagyok, ezt:"pl ha hazafelé menet megvárod mondjuk a külső ajtó előtt," csinálhatnád pl úgy, bár nemtom, hogy pl telódat füledre rakod alibiből, hogy legyen indokod, ha pl kocsival vagy, hogy miért nem indultál még el, szóval úgy teszel, mintha hívtak volna, de azt nem kell sokáig, és lesed, jobbra vagy balra elmenve pár méterre az ajtótól, hogy mikor jön ki, és akkor már rögtön eltennéd a telefonod, és mehetnél is hozzá; de mondjuk ha meg ő megy ki előbb, hát nemtom, figyi, pl szerintem hát nemtom, akkor többen vagytok még az irodában, szóval ha előbb indul el, megkérnéd mondjuk, hogy várjon még 2 percet, v ha mindenki elment szeretnél valamit kérdezni; és akkor szerintem így nem is lenne belőle nagyobb felsülés, ha attól tartasz.
2015. okt. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hunter 13 válasza:
Igen tudok segíteni. Írj privátban!
2015. okt. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!