Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy fiú miért vesz ajándékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú miért vesz ajándékot a lánynak az első találkozáskor?

Figyelt kérdés
Én kicsit furcsán éreztem magam, mikor átadta, mert én nem készültem úgy, mint ő. Azt gondoltam, hogy első találkozás alkalmával még sok, hogy vegyek is neki valamit. Lehetett is vele más célja, vagy a fiúk máskor is vesznek ajándékot a lánynak az első randin? Azt hiszem, majd veszek neki valamit én is, és a következő találkozón odaadom. De én nem hiszem, hogy fogok rá annyit költeni, mint ő rám, mert egy drágább parfümöt vett nekem, amit el sem akartam fogadni, de a végén rám erőltette, így kénytelen voltam. 19/l 23/f
2014. jan. 2. 18:28
1 2
 1/13 WheneverYouWant ***** válasza:
100%
elég hülye ötlet volt a részéről.. első alkalomkor nem szokás ilyet adni... ne vegyél neki vissza semmit. Első alkalomkor egy száll virág meg szokta tenni.
2014. jan. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ezzel akarja megvásárolni az időd. Bűntudata van, valamivel kompenzálni szeretné.

Még az 1. randi előtt azt sem tudja, hogy milyen vagy, és már annyira értékesnek titulál. Ez nem kifizetődő így.

2014. jan. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nagyjából az első alkalomkor nem szokás vinni ajándékot, mivel a másik fél még nem érdemelte ki.. :)
2014. jan. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kedveskedni szeretett volna neked,mert fontos vagy számára és ezt minél jobban ki szerette volna mutatni. :)
2014. jan. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Rém egyszerű, dugni akar.
2014. jan. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Méghozzá hamar. :D
2014. jan. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy meg egy irdatlan nagy BUNKÓ lehet.
2014. jan. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én tudtam amikor másodszor találkoztam egyik lány ismerősömmel, hogy nem randi lesz csak egy baráti találkozás. Mindent előre megbeszéltünk. De én úgy gondoltam mégis veszek neki valamit hiszen karácsony elött pár nappal találkoztunk kint Bécsben. Elötte nagyon sokat beszélgettünk sokmindent megtudtam róla meg nagyon szimpatikus is volt a kedvessége és törődése. Egyik beszélgetés során mutatott nekem egy új Playboy parfümöt, hogy mennyire tetszik meg majd venni akar nyáron. Én erre emlékeztem és nem csak azért vettem neki mert szerette volna hanem azért mert teljesen megbízom benne és mert szeretek adni. De visszautasította és azóta is itt van az asztalomon a parfüm :(
2014. jan. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Talán kedvességből

Én első alkalomra nem vinnék ajándékot se virágot

Az 1.randi inkább még csak ismerkedés

2014. jan. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nagyon "szeretlek" típus, és így akarja kimutatni a szeretetét, nem lehet, hogy kicsit papucs alkat?


Amúgy jó parfüm?

2014. jan. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!