Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszínes és infantilis lennék azért, mert ha egy lánynak első találkozáskor nem tetszik meg az arca, akkor nem szeretnék tőle párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Több lánnyal ismerkedtem meg netről és volt találkozó is, de többször volt az, hogy képeken tetszett, de élőben már nem jött be. Többen mondták nekem, hogy többször kéne találkoznom vele, hogy jobban megismerjen és később megtetszhet, de ha nem vált ki belőlem vonzalmat, akkor csak kényszerkapcsolat lenne szerintem.

Megkaptam azt is, hogy túl gyerekesen gondolkozom, felszínes vagyok. Gyerekes gondolkodás az, hogy olyan barátnőt szeretnék akinek mind a külseje mind a személyisége tetszik? Szerintem igaz az a mondás, hogy külső ami megfog, de belső ami megtart.

Abban a korban vagyok, hogy szeretnék egy komoly párkapcsolatot és számomra fontos az, hogy kívánjam. 27/F


2017. febr. 15. 09:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
41%
Gyerekes nem, es a felszinesseg nem az, ha az egyeb ertekei mellett a kulseje is fontos a masiknak. Inkabb csak szimplan valogatos vagy, ami szerintem nem negativ tulajdonsag, illetve a te kulso es belso ertekeidtol is fugg, ha ugy nezel ki mint egy ork, akkor szimplan hulye vagy ha a topmodell baratnore varsz :D De gondolom ha randikig eljuttok, akkor errol nincsen szo.
2017. febr. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nincs gond a kinézetemmel több lány mondta, hogy jóképű vagyok. Az a gond, hogy mostanában semmi nem akar összejönni. Akik tetszenének szarnak a fejemre. Nem csak topmodell lányok tetszenek, én se vagyok sportos. Mostanában enyhén telt alkatú lányok jönnek be legjobban, teltkarcsú testalkat, de nekem az a legfontosabb, hogy az arca tetszen.
2017. febr. 15. 10:15
 3/18 anonim ***** válasza:
20%

Mivel, ma már csak szánalmas tucatnők vannak... nem csoda, hogy nehéz dolgod van.


Nekem is csak a szerencsémen múlott, hogy rátaláltam az én gyönyörű páromra.


Kitartást öreg, csak keresni kell!

2017. febr. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Egy-két további találkozót megérhetne szerintem, hátha csak az a bizonyos első benyomás nem szimpatikus.
2017. febr. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Teljesen normális hogy kell valami ami megfog egy nőben, ez legtöbbször a külső.
2017. febr. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normális, én is így jártam nőként, és nem gondolom, hogy felszínes lennék. Az is igaz, hogy intellektuálisan sem fogott meg akivel találkoztam. Ha teged igen, jól érezted magad a társaságában, akkor talán megér egy próbát. 22N
2017. febr. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ez nagyon egyszerű.Nem vagy az.Nem kell magadra erőltetned senkit akit nem akarsz.
2017. febr. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ha a találkozód célja "beleülni a készbe", akkor igen, az vagy, mert talán egy alkalom kevés ahhoz, hogy a másik fél oldott önmaga legyen, és a természetes kisugárzását (ha van olyanja) nyújtsa.

Ugyanakkor, ha a választék bőséges, akkor jogos, ha nem pazarlod az időd "mikroszkópos" vizsgálatra, ha egyszer a rostádon sem marad fent az illető.

2017. febr. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem arra vágyok, hogy tökéletes legyen minden, de ha nem vonz szexuálisan akkor jobb, ha nem folytatjuk. Nincs bőséges választékom, de nem akarom feladni a vágyamat.
2017. febr. 23. 09:24
 10/18 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. febr. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!