Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, hogy ne akarjon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne akarjon megcsókolni?

Figyelt kérdés
holnap találkozok egy sráccal, viszont nekem ő friend zoneolva van. attől függetlenül nem akarom lemondani a találkozót, mert nagyon kedvelem, és amúgy is ritkán tudunk élőben beszélgetni. a legnagyobb gond az, hogy vele délután, meg az este első felében leszek, aztán találkozok egy másik sráccal, akivel 99%, hogy lesz valami köztünk éjszaka, és úgy mégse akarok a friend zoneos sráccal kavarni, hogy utána mással is leszek, mert ki tudja, ő mit akar tőlem.. ha komolyan gondolja, akkor biztosan megbántanám. bár szerintem ha nem lenne a másik csávó, akkor sem akarnék tőle semmit. szóval tippek, hogy mit csináljak, hogy még csak próbálkozni se akarjon?:D nem akarok azzal nyitni, hogy megmondom, hogy én nem akarok tőle semmit, mert szerintem sanszos, hogy azzal rögtön elrontanám a hangulatát is..viszont ha nem mondom meg, sztem tuti le akar majd smárolni, mert tavaly nyáron már kétszer is kavartunk xdd

2017. jún. 9. 15:14
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
annyit még hozzátennék, hogy a srác eléggé célozgat rá, hogy ő akarna valamit..:/
2017. jún. 9. 15:15
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
Hogy te mekkora egy rosszmájú ribi vagy. :D Az lesz a legjobb megoldás, ha begyógyszerezed magadat, nehogy még ennél is több fiúnak összetörd a szívét.
2017. jún. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Majd kinövöd ezt a felfogást.
2017. jún. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
hamarosan 19 leszek, szóval nem egy kislány vagyok, és amúgy se vagyok rosszmájú ribi, pont azért tettem fel a kérdést, hogy ne bántsam meg a srácot:D nem hiszem, hogy egy ember csak akkor találkozhat egy ellenkező nemű személlyel, ha kavarni/járni akar vele...
2017. jún. 9. 15:29
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén meg kell mondani neki, hogy te barátként tekintesz rá. Két választása van: elfogadja, és barátok maradtok, vagy nem, és akkor hanyagolni fogod őt. Ennyi, nem kell taktikázni.
2017. jún. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
egyébként nem szokásom direktbe összetörni senki szívét, az enyémet annál többször szokták, de mindegy:D a begyógyszerezést meg már próbáltam nem is egyszer :)
2017. jún. 9. 15:30
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinálj? Most azonnal írd meg neki a fenti sorokat - és mond le a találkozót. Lehet, hogy elrontod a hangulatát, de így hamarabb túlteszi majd magát a rossz hangulaton, mintha húzod a mézes madzagot és becsapod.
2017. jún. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%
(huh, bocs,azt hittem, hogy ~14 vagy! döbbenetesen el vagy akadva!)
2017. jún. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
de az miért becsapás, ha találkozok valakivel? nem mondtam neki egy szóval se, hogy én többet akarok
2017. jún. 9. 15:32
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert így felkelted benne a reményt. Ha neked tetszene valaki, és találkoznál vele, akkor benned is biztos ilyen érzések kavarognának. Csak mondd meg neki, hogy te csak barátként tekintesz rá. Lehet, hogy iszonyatosan fájni fog neki, de jobb most tisztázni a dolgokat, mint később.
2017. jún. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!