Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok erről a dologról...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a dologról? Valóban jó ötlet?

Figyelt kérdés

Szóval olvastam, hogy az első randi után érdemes kicsit várni, és nem írni neki rögtön, mert akkor kicsit átgondolja jobban a lány is, nagyon várja majd hogy írjak, neki és várja majd a beszélgetést.

Ahogy olvastam érdemes 3 napot várni az első találkozó után, és akkor ráírni a lányra.

Szerintetek jó ötlet? Ti mit gondolnátok? :)


2017. jún. 27. 00:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy a 2 nap jobb ötlet, mint a 3.
2017. jún. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Némi idő kell hogy az ember tisztázza magában a dolgot. De ez akár pár óra is lehet. Attól függ mennyire van időd agyalni, vagy mennyire vagy belezuhanva. Aztis figyelembe kell venned hogy lehet épp a lány várja hogy írjál neki minnél előbb. Viszont a másik véglet hogy ha rögtön ráírsz úgy gondolja hogy "na ez is megvan, belerepült a hálóba". Lehet nyertes pozícióban érzi majd magát amitől úgy érezheti hogy majd ő fogja huzogatni a szálakat. Persze ez kortól, érettségtől is függ. De van aki szimplán ilyen beálíltottságú.


Nincs jó tanács. Ha úgy érzed hogy szeretnél ráírni akkor tedd meg. Kár taktikázni. (Amúgy a lány is nyugodtan írhatna, én is sokkal boldogabb lennék ha tudom hogy gondol rám, és várja hogy újra kommunikálhassunk)

2017. jún. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem írna rám 2-3 napig a pali randi után, akkor valószínű azt hinném, hogy unalmas voltam neki, nem kellek.
2017. jún. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nálam a barátom már kb 1-2 óra után írt és nem vettem rossz néven. Szerintem ez a ráírok, nem írok rá dolog attól függ, hogy mennyire akarod a lányt és mennyire érzed komolynak!

Sok szerencsét és boldogságot, ha összejön! :)

2017. jún. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!