Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tippek első randira? Nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippek első randira? Nagyon be vagyok parázva

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segitséget szeretnék kérni, mert egy nálam 2 évvel idősebb srác, akivel nem egy suliba járok de látásból ismerem elhívott, mert szimpinek tart és meg szeretne ismerni. Először el se hittem mert engem mindig a hülyék találnak meg, és a srác már jó ideje tetszik. De nem ez a lényeg, hanem , hogy holnap délelőtt találkozom vele, és nagyon be vagyok parázva, nincs semmi tapasztalatom ilyen téren. Tudnátok esetleg tippeket adni? Mit vegyek fel? Mit ne csináljak? Nem fogja elijeszteni, hogy finoman szólva beszédes vagyok? Előre is nagyon köszönöm a válaszokat! :D

14L



2017. jún. 27. 14:36
 1/6 anonim válasza:

Olyan ruhát vegyél fel, ami kényelmes, de csinos, amiben jól érzed magad. Ne most járasd be az új magassarkút!

Add önmagad! Nem baj, ha sokat beszélsz, de kérdez is és hallgasd meg őt is. Ne pánikolj! Ha ideges az ember néha furán viselkedik. Ja és ne kés el!

2017. jún. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akartam is kérdezni: van értelme ennek a "késsünk 5 percet" dolognak?
2017. jún. 27. 15:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne késs 5 percet, tuti ott lesz hamarabb, mint ahogy megbeszéltétek.
2017. jún. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell rágörcsölni akkor tuti nem fog sikerülni az első randin úgy se lesz semmi különös ismerkedtek,beszélgettek egy jót legyél vele kedves hallgasd meg érdeklődj iránta nem zavaró az ha valaki tud beszélni de ne vidd túlzásba.😄 Sok sikert!😚
2017. jún. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az már egy jó pont ha beszédes vagy mert így valószínű nem lesz kínos csend de fontos h hagyd őt is beszélni meg kibontakozni és sok sikert! <3
2017. jún. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen az eddigi valaszoloknak! 😊 Sokat segitettek
2017. jún. 28. 06:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!