Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha tetszik egy fiú, de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik egy fiú, de nem merem elhívni randira (mert az ugye mégis milyen már :D), akkor hogyan/mivel tudnám felhívni magamra a figyelmet, hogy esetleg ő kezdeményezzen?

Figyelt kérdés
2017. jún. 27. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Ő miért kezdeményezne feléd, hisz te neked jön be ő nem?
2017. jún. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért ne hívhatnád el?
2017. jún. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgesd vele, aztán ha neki is szimpi, el fogja hivni.
2017. jún. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Amúgy, hány évesek vagytok?
2017. jún. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért ne hívhatnád el?
2017. jún. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nemi egyenlőség meg feminizmus meg minden, de "milyen már" ha egy lány hív el egy fiút...:D

Sosem értettem

Lehet nem is tetszel neki, és akkor a nyakadat is kitörtheted de ha nem kezdessz el beszèlni vele, vagy nem hívod el valahova akkor végképp nem fog észre venni.

16/L

2017. jún. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
13%
Na jó az nagyon gáz ha egy lány hív el egy fiút 21. század ide vagy oda :D ... először is baratkozz vele érd el h fontos legyél neki és az se baj ha egy kicsit jobban "kicsíped" magad ha vele találkozol de semmi esetre se változz meg miatta azután majd ahogy adja a helyzet vagy elhív téged és akkor hip hip hurrá vagy nem és akkor ne eroltesd nagyon a dolgot
2017. jún. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én húsz vagyok, ő meg nem tudom, addig még nem jutottam, hogy megkérdezzem, de ez igazából nem is fontos. :)
2017. jún. 28. 12:24
 9/10 anonim ***** válasza:
írd meg neki h csak találkozatok , ennyi nem kell randinak nevezni egyszerű :) hajrá!!
2017. júl. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsónak is. :) (A fiúk amúgy nem ijednek meg, ha randira hívják őket, vagy nem találják szánalmasnak? Csak mert testvérem szerint is sajnálatos, ha már egy lánynak kell kérvényezni a randevút.)
2017. júl. 3. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!