Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért ilyen? Mégis tetszem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen? Mégis tetszem neki? :O

Figyelt kérdés

Sok ilyen vagy hasonló kerdest találtam de nem tudtak segíteni.

Van egy fiu az egyik évfolyamtársam es rohadtul tetszik, több mint egy eve.

Az egyik osztalytarsam elmondta a fiúnak hogy tetszik nekem es azt mondta ram hogy fuj ronda , nincsen esélye nálam. (persze amit kimondassz azt nem biztos hogy ugy gondolod)...

Mostanában pedig többször lattam hogy figyel es ha ránézek akkor meg elnéz máshova. Volt amikor az egyik jóbaratjanak köszöntem a suliban es akkor O köszönt es mondta a nevem is. Többször is köszönt mar de sose köszöntem vissza neki.

Volt amikor nem voltam egy ideig suliban es megkérdezte az egyik osztalytarsamtol hogy hol vagyok.

Egyszer a barátnőimmel beszélgettünk egy fiúról aki jol nez ki es meghallotta mert ott volt közel hozzam, aztan amikor ott voltam a baratainal elkezdte mondani hogy kapott egy puszit Emmátol. Es szerintem direkt azért akkor mondta amikor ott voltam es halljam, hogy feltekeny legyek. Végülis nem esett jol, de szerintem neki se amit en mondtam a lanyoknak arrol a masik fiúról (hogy nagyon helyes). De aztan amikor ez történt es eljött mellettem mindig hozzamert es nekem jott... tuti direkt csinálta mert vissza is nezett párszor.

Meg sokszor volt hogy a suliban előttem piszkal lányokat.

Beszélgettem a termunkbe par fiúval es latta hogy velük beszélek es nem jott oda de miután elmentem a fiúktól ő odament hozzájuk...

Az osztalyombol es az o osztalyabol is sokan tudjak hogy bejon nekem, mindig mondjak h irjak neki de amiket mondott...ezek utan en nem merek rairni.

Barátnőm szerint bejovok neki es azért csinálja hogy vegyem eszre... Nagyon sokat gondolok rá és álmodok vele.

Szerintetek van eselyem nala? Vagy amit csinál is csak hulyesegbol teszi?! Kerlek válaszoljatok, tudom sok ilyesmi kerdes van de azt nem en irtam szoval olyan mintha mas story lenne pedig kb ugyan ez. Kerlek valaszoljatok



2016. dec. 26. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem van esélyed
2016. dec. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
100%, hogy bejössz neki. A "fúj", meg a "Nincs esélye nálam" azok a tipikus jelek, ha egy fiúnak tetszel. De persze az is lehet, hogy akkor tényleg nem tetszettel neki, de mostmár rájött, hogy bunkó volt es beléd zúgott. 😃😊. Imádom az ilyen love storykat!!!! 😍
2016. dec. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
én a fúj de ronda ... ilyet sose mondanék arra aki tetszik nekem, pedig elég laza és nagyképű csávó vagyok. Valszeg feltüzelte a srácot,hogy tetszik neked és ezt most nagyon éli .
2016. dec. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Évfolyamtárs..oszinten mondom nem a legszerencsesebb eset.Persze ha igazi szerelem es nem csak egy egyszerű fellángolás ,akkor ez szerintem nem lehet akadaly.
2017. jan. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy ez igaz szerelem lenne. Ha valakit csak azért "szeret" valaki, mert tetszik a külseje, viszont nem ismeri az ember tulajdonságait, az kérem szépen egy nagy semmi.
2017. márc. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Biztos hogy tetszel neki azért szokták ezt csinálni a fiúk.
2017. márc. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tetszhetsz neki, mert kb. minden fiú így viselkedik ilyenkor.
2017. márc. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!