Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Körülbelül milyen időszakonkén...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körülbelül milyen időszakonként írjak rá a kiszemeltemre, hogy ne legyek számára zavaró? 18/F

Figyelt kérdés

Utálok facebookon ismerkedni, de most csak ezzel van lehetőségem sajnos egy ideig, mert a nyárigyakorlat elveszi a fél nyaramat.

Szóval. Nem tudom, milyen gyakorisággal írjak rá, úgy, hogy ne legyek zavaró. nem szeretném azt, hogy mikor meglátja h írtam, h "Istenem már megint ő". Szerintetek mi lenne az ideális? 2 nap? heti egyszer-kétszer? vagy talán írjak minden nap?

Lányok véleményét is kíváncsian várom.


2017. jún. 28. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy! Ez nagyon sok! Én azt találom ideálisnak az ismerkedés legelején, hogy hetente egyszer írj rá, nagyon maximum kétszer. Ha látod, hogy nem próbál lerázni, illetve az írásából érezhető, hogy élvezi a beszélgetést, akkor változtass a rendszerességen. Ilyenkor már akár napi szinten is megkeresheted, de addig semmiképpen sem, ameddig nem férkőztél be egy kicsit is a bizalmába.
2017. jún. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Percente...
2017. jún. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha tetszel neki ,mindig örülni fog hogy írsz neki.

Ha ez meg kérdéses akkor 3-5 naponta. Ha látod hogy érdeklődik mehet az gyakrabban is.

Beszéltetek már? Mennyire ismeritek egymást?

2017. jún. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első válaszolónak és 3. válaszolónak! Ezzel a lánnyal még szilveszterkor ismerkedtem meg, azóta beszéltünk 1x-2x pár hónapja, és azóta nemrég először. Nagyon tetszik, nagyon szeretnék vele összejönni.
2017. jún. 28. 19:19
 5/10 A kérdező kommentje:
Sokszor már nem bírom ki, hogy ne beszéljek vele, legszívesebben egyfolytában vele beszélnék, csak nem akarok tenyérbemászó,idegesítő lenni.
2017. jún. 28. 19:21
 6/10 anonim ***** válasza:

tenyleg ne legyel tul nyomulos

fokozatosan haladj

2017. jún. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is hetente max 1-et javasolnék. Amit nagyon figyelj ilyenkor, az a hangnem, amiben válaszol a csaj. Ha szűkszavú, akkor akár fel is adhatod. Ha viszont elég ideig írsz neki és nem koptat le, akkor hagyj ki egy kis időt, nézd meg ő megkeres-e téged (hiányol-e). Ha igen, nyert ügy :)

Sok sikert :)

2017. jún. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hangnem szempontjából már kiismertem a lányokat, sokszor jártam már így :D

Már a héten ráírtam egyszer, a héten már csak holnap fogok, aztán megbeszélek vele egy talit ^^

Köszönöm a válaszokat!

2017. jún. 28. 22:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Majd írj hogy hogyan alakult.:)
2017. jún. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nekem a barátom az elején is minden nap írt. Mondjuk sok volt, néha leráztam...(mennem kell tanulni.. mennem kell ide vagy oda, de azóta már 3 éve együtt vagyunk) Én 2-3 napot mondanék. Ha csak hetente 1x írnál nem lenne nekem egyértelmű hogy most tényleg érdekellek, vagy csak ha unatkozol és nincs jobb akkor írsz csak..

23L

2017. jún. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!