Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ez nagyon zavaró tulajdonság?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon zavaró tulajdonság?

Figyelt kérdés
Néha (mindig) beszélgetés közben bevágok ilyen random mondatokat :D Mármint belekezdek valamibe és a közepén észreveszek valamit, vagy valami eszembe jut, és azt ott a mondat közepén nekem meg kell osztanom másokkal. Aztán folytatom az eredeti mondatot. Meg szeretem a gyerekes dolgokat, tegnap például két barátnőmmel elmentünk enni és az egyikük kiröhögött, hogy gyerekmenüt kértem. Tudok egyébként komoly is lenni, de úgy vagyok vele, hogy ha már szórakozni megyünk akkor csináljuk rendesen, gyerekmenüvel :D Amikor a barátaimmal vagyok ez annyira nem zavar, úgyis megszokták, de nem tudom randin mennyire lenne ciki.. Nem akarom, hogy emiatt ne vegyenek komolyan, mert azért tudok normálisan is viselkedni: nem beszélek mondjuk színházi előadás közben, nem a telefonom lógok amikor társaságban vagyok, nem szólok be másoknak mert az hú de menő, nem vagyok kényes stb. Szóval szerintem viszonylag normális vagyok
2016. ápr. 23. 11:54
 1/2 Fruzs33 ***** válasza:

Szerintem nem zavaró.

Akinek kellesz majd,azt úgysem ez fogja érdekelni,hanem,hogy milyen vagy.

2016. ápr. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is gyerekmenüt szoktam kérni 19/L Senkit nem érdekel és engem sem érdekel màs, egyèbként normálisnak tartom magam/tartanak mások.
2016. ápr. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!