Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány, hogy közeled...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, hogy közeledjek felé?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 15 éves fiú vagyok. Most fogok tovább tanulni és beiratkozáson találkoztam egy lánnyal, akiben valami nagyon megfogott. ( osztálytársak leszünk ) Nagyon sokat gondolkodom rajta és hát tetszik is. Beszéltem vele nagyjából 1 órát ( az egész ott kezdődőtt, hogy az nap nagyon köhögtem és odajött megkérdezni hogy minden rendben van-e ) Félénk lánynak tűnik és ezért nem tudom hogy közeledjek hozzá.. Ráírni nem nagyon szeretnék mert szerintem nem emlékezne rá hogy ki vagyok.. Főleg az idősebbektől várom a tanácsokat arról hogy hogyan közeledjek felé..

UI: csak alap dolgokat tudok róla és én is elég félénk fiú vagyok.



2017. jún. 28. 20:22
 1/8 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzátennék, hogy nem tartom magam egy helyes srácnak, és nem is volt még barátnőm.
2017. jún. 28. 20:25
 2/8 mcrgt2 ***** válasza:
Hát lehet te nem tartod magad helyesnek de lehet ő igen. Ezzel a félénkséggel meg nem lehet mit kezdeni ilyen bátornak kell lenni és merni odamenni és beszelni vele pl szia mizu meg minden alap dolog elsonek es utána már nem is annyira fogsz félni utána majd attol félsz hogy nem tudod mit fog mondani ha megkerdezed hogy tetszel e neki vagy nincs e kedve talizni neha es utana ha mar megvan a tali akkor a tiln fogsz idegeskedni utan tali kozbe azon mit csinalj mit ne, megerintsd vagy ne, es igy tovabb szoval ezzel nem lehet mit kezdeni csak annyit hogy lábra állsz es mersz vele beszelni hidd el konnyu dolog csak mindenki tul komplikálja magában. De ha akarod akkor irj rám privátba es kicsit bovebben kifejtem mit csinálj ha szeretned :) szivesen segitek.
2017. jún. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

hat en is csak 15 vagyok, de lany, szoval igy konnyebb. ha lesz golyatabor es tudod h o is megy akkor ott beszeljetek. ha nem lesz akkor majd szeptemberben. addig keress ra es csodald ot h ha estleg odaig juttok elmondhasd neki hanyszor neztel ra nyaron. boknak tokeletes. az ismerkedest ugy kezdenem a suliban h megkerdezned melle ulhetsz e. ha valamit rosszul csinal vagy segitsegre szorul segits neki majd mosolyogj ra. ha bantjak vedd meg majd kerdezd meg minden rendben van e. apro dolgok nagy hatassal.

egyebkent melyik iskolaba mentek.

osztol en is kozepiskolas leszek.

2017. jún. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak, köszönöm a választ, lehetséges hogy később majd fogok írni!

Második válaszoló, neked is köszi! Gólyatábor ha jól tudom nem lesz.. Arra én is gondoltam hogy megpróbálok majd mellé ülni és a megvédés szerintem alap fiúként, akkor is ha az adott lány nem is tetszik..

És Debreceniek vagyunk mindketten.

2017. jún. 28. 21:41
 5/8 mcrgt2 ***** válasza:
Szivesen,barmikor szivesen segitek :)
2017. jún. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia! Hidd el, nekem is volt már olyan, hogy nem mertem valakire ráírni, mert úgy gondoltam, hogy totál homály lenne neki, hogy ki vagyok, de erőt vettem magamon, mert nem így van. Szerintem örülne neki, ha valakivel jóban lehetne már most, és ne aggódj, tuti rögtön tudná, hogy ki vagy! Valószínűleg, akkor is visszaírna, ha nem beszélgettetek volna (mármint persze azzal a feltétellel, ha így is tudná, hogy osztálytársak lesztek), de így, hogy 1 órát már dumáltatok, 100%. És nagyon kedves lehet, ha szinte totál ismeretlenként már érdeklődött felőled. Nem biztos, de lehet, hogy te is tetszel neki. Szerintem nyugodtan írj rá, később pedig, mikor már ugye az iskolában naponta találkoztok, legyél vele aranyos (tudom, ez így furán hangzik). De a lányok szeretik a figyelmes fiúkat, és azt is, ha érezteted vele, hogy fontos neked, mert ha fontosnak érzi magát, akkor bátrabb lesz a közeledben, feloldódik, és ő is fogja keresni a társaságodat :) Ja, és kitérve a kinézetre kijelenteném, hogy a lányok (legtöbb) mindig a vicces, kedves fiút választják, függetlenül a kinézettől. De ahogy már előttem is írták, attól még, hogy nem érzed magad helyesnek, lehet, hogy ő annak lát, vagy csak neked nincs önbizalmad (mivel nem ismerlek, ezt nem tudhatom, és nem rosszindulatból mondom, bátorítani akarlak ^^ ). Én is most fogok tovább tanulni, és ha egy srác külön RÁM írna, nekem nagyon jól esne akkor is, ha előtte nem beszélgettünk még. Én azt mondom, hajrá, próbáld meg. De ha elakadsz, nyugodtan rám írhatsz :D
2017. jún. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem először mondjuk egy évig legyetek barátok és majd utána hívd el ide ida hogy kialakuljon a dolog és akkor már nem lesz félénk.
2017. jún. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi nektek is a válaszokat! És a bátorítást is :D
2017. júl. 1. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!