Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet Szurdokpüspökin...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet Szurdokpüspökin lányokkal rendes tinilányokkal ismerkedni? Vannak ilyen ilyen helyek? Lányok, akik esetleg járnak el valahova?

Figyelt kérdés

2017. jún. 29. 09:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja az lemaradt hogy 18/F
2017. jún. 29. 09:56
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nagy ismerője Szurdokpüspöki községnek, de a gyanúm, hogy ezt a titokzatos helyet a szurdokpüspöki középiskolának hívják...
2017. jún. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én tudom hol van. Pásztó mellett. Én nem vagyok oda valósi ,de a nagymamám igen:D
2017. jún. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ilyen kérdéseket kár ide kiírni. Ez egy nagyon kicsi település. Egyrészt nem valószínű, hogy bárki is olvassa onnan a kérdést, másrészt nyilván nincsenek olyan helyek a faluban, amit ne ismernél. 1-2 kocsma, templom, játszótér, jó esetben egy művház, ennyi. Vagy milyen választ vársz, "a Kossuth utcai gesztenyefa alatti padon szoktunk üldögélni"?
2017. jún. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Budapesten, Hatvanban, Pásztón esetleg. de az se a világ közepe.
2017. jún. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!